Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Élettársi kapcsolat mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élettársi kapcsolat mellett esküvő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom, hogy fogalmazzam meg megfelelően a kérdésem. Sok évvel ezelőtt egy azóta félresikerült párkapcsolatom mellett élettársi kapcsolatot kötöttünk anno. Nem tudom, hogy bejegyzett-e, nincs meg már semmilyen igazolás, tényleg fogalmam sincs. Persze szétmentünk, mindenki a maga útján. Azóta én külföldre kerültem és lett egy új párom. A külföldi hatóságokhoz is szükségem van családi állapot igazolásra, amit azóta kikértem. Azon az áll, hogy hajadon vagyok, sehol nem áll, amit anno kötöttünk. Volt párommal nem tartom már a kapcsolatot és hazautazni sincs lehetőségem. Most mit tegyek ilyen helyzetben, hogy ezt kiderítsem? Ha jól emlékszem semmilyen tanú sem kellett, se semmi, szóval szerintem nem a bejegyzett életársi kapcsolatot kötöttük, hanem a sima mezeit.
2017. máj. 3. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ott nem válsz, hanem megszünteted
2017. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Ervenytelenittetni kell.Keresd meg a papirt es kozjegyzohoz vissza kell vele menni.
2017. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A papiron az all hogy hajadon vagyok tehat erröl ott semmi info. Akkor ezzel mivan? Mivel külföldön lakom, eleg az en reszemröl a felbontas?
2017. máj. 3. 13:39
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Ha kéred a felbontást, a másik nem kötelezhet, hogy akaratod ellenére a kapcsolatban maradj.

Viszont ezt mindenképpen intézd el, ne akkor derüljön ki a turpisság, amikor mondjuk babát vársz, és itthon automatikusan az élettársad nevére írnák.

2017. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
a bejegyzett élettársi kapcsolat homoszexuális párokra vonatkozik Magyarországon.
2017. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: a bejegyzett élettársi kapcsolat igen, de a sima "élettársi kapcsolat" más. Azt közjegyző előtt kötik ellenkező nemű felek.
2017. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tévedek, de az élettársi kapcsolathoz nem kell folyton közös lakcím és ezt x időnként bemutatni?
2017. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 mi kulon lakcimen eltunk es nem problemaztak rajta.
2017. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ez Sima mezei nyilatkozat... ha küldök egy levelet ajanlva hogy mar nem el a dolog akkor elfogadjak az egyoldalu felbontast?
2017. máj. 3. 16:04
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Google a baratunk:


[link]


Egyoldaluan kezdemenyezheted a torleset.

Hivj fel egy kozjegyzot es erdeklodd meg a menetet.Guglizzak neked azt is?

2017. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!