Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért muszáj vőfélyt hívni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért muszáj vőfélyt hívni?

Figyelt kérdés

Nem a rokonok állják a cehhet. Mégis ki vannak akadva hogy vőfélyt még nem kerestünk, meg hogy milyen dolog az ilyen.

Megjegyzem én nem vagyok ez a hagyomán,os fajta, legszivesebben tyukhusleves se lenne mert rosszul vagyok az ettermes levesektol, helyette valami raguleves vagy barmi mas, ertitek mit mondok.

Lakodalmas zenészek lesznek, én nem vagyok odáig érte de elmegy egy estére, utálok táncolni. Nem akarok ilyen menyecske vagy menyasszony tancot sem, az is majd nagy szajhuzogatas lesz mar latom. Miert nem lehet vőfély nélkül lagzit taetani? Ismerek olyat akinek nem volt, jól megvoltak nélküle.



2017. máj. 5. 11:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igazabol 60 korul, vagyis kevesebben leszunk, ha még valaki szól h nem tud jonni akkor meg még kevesebben.

Szerintem csak a hagyomanyok miatt akarjak.

2017. máj. 5. 13:08
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem fizetünk egy vén piásnak, hogy jópofizzon.
2017. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
"elmegy egy estére"....az esküvődről beszélsz basszus. Ez lesz életed egyik legszebb napja. Vagyis lenne....Amúgy nem muszáj vőfély. De valaki igenis kell egy nagyobb lagzinál aki összefogja az eseményeket. Nálunk a dekoros csaj maradt ott koordinálni. Vagy vannak ceremóniamesterek. Én mindenképp hívnék valakit. Biztos nem hagynám, hogy másol alakítsák az esküvőmet. Ha meg ennyire nem érdekel akkor nem is tartanék.
2017. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nem erdekel? Kepzeld erdekel,de most ha ennyien ezt akarjak nem fogom llemondani az eskuvomet par nem tetszo dolog miatt.
2017. máj. 5. 16:48
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt mondom, hogy ha érdekel akkor állj ki magadért, és olyan legyen amire jó szívvel emlékszel vissza. Ne úgy, hogy milyen jó lett volna ha nem hallgatsz rájuk.
2017. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!