Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki épp válik, annak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki épp válik, annak nem kellemetlen esemény egy esküvő?

Figyelt kérdés
Egyik rokonom, akit meg fogunk hívni az esküvőre, épp válóperben van. Elég csúnya az eset, évek óta rossz a házasságuk, és most a pasi próbálja kikészíteni szegényt.
2017. máj. 17. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. A ti életetek független az övétől! Sajnálatos, hogy válik, de ehhez nektek semmi közötök, értelmes ember nem is kapcsolja össze a kettőt.
2017. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt ő tudja, mennyire viselik meg az események, de emiatt nem venném le a vendéglistáról. Legalább kicsit társaságban lenne, lenne oka lazítani, beszélgetni, táncolni, megfeledkezni a bajáról. Természetesen szóba se hoznám a válást az esküvőn, ha beszél róla, meghallgatnám, aztán inkább hoznék neki egy sütit vagy pohár bort.
2017. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát hogyha én válok, akkor mindenki másnak is legyen sz..? :D
2017. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ilyen rossz periódusát éli, extrán rosszul esne neki, ha a rokona nem hívná meg az esküvőjére.

Majd eldönti, hogy ilyen lelkiállapotban el szeretne-e menni, vagy sem.

Annyi, hogy tényleg nem kell szóba hozni a válását, vagy esetleg kiemelt figyelemmel lenni felé, és látványosan sajnálni.

2017. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Voltam ilyen helyzetben! Én még jobban szórakoztam az egészen, bármilyen furcsa..talán mert más szemszögből figyeltem mindent...viccesebb, abszurdabb volt minden.
2017. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy nagyon csúnya szakítás után mentem a testvérem esküvőjére. Nem volt kellemes, mivel akkor éppen az egész szerelmet és esküvőt egy álszent baromságnak láttam, aminek úgyis vége lesz. A megható részeknél vagy keserűséget éreztem vagy bőgni akartam, szóval annyira nem tudtam rájuk koncentrálni mint mások.

Ja és persze pont akkor menstruáltam csak hogy még rosszabbul érezzem magam, és alkoholt se ihassak a gyógyszerek miatt.

De részt vettem a magam módján, nem tettem tönkre az esküvőjüket semmilyen módon.

Igazából ha távolabbi ismerősé lett volna, akkor lemondtam volna valamilyen ürüggyel.

2017. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!