Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy 4,5 milliós esküvő meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 4,5 milliós esküvő meg tud térülni?

Figyelt kérdés
Egyik kollegám megházasodik (tanár) és elmondta, hogy mennyibe fog kerülni az esküvő. Én bórzasztó soknak tartom és ezt el is mondta, erre azt válaszolta, hogy ez meg fog térülni. Hoznak vendégeket erdélyből is meg innen onnan. Honnan tud ez megtérülni? Meg tud egyáltalán?
2017. máj. 23. 18:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
75%

mi 3-t számoltunk 100 főre, de úgy sem jött volna vissza.

ha lesznek 200-en, akkor talán (nagyon talán), de gondolom nem mindneki tud vinni 20e/főt

2017. máj. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
86%

Nem igazán szeretem ezt a másik zsebében turkálást.

Én biztosan nem költenék 4,5 milliót egy esküvőre, de aki meg költ, az az ő dolga, mint ahogy az is, hogy honnan van rá pénze és hogy megtérül-e.

Egyébként nem biztos, hogy úgy értette, hogy 4,5 milliót vissza is kapnak, hanem hogy összesen nem kerül majd azért ennyibe, mert pl. visszatérül 3 millió és a fennmaradó 1,5 meg már nem olyan sok nekik.

2017. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
72%
Kizárt. Baromság. A miénk kb. 2 millió volt. De csak azért "térült" meg, mert a szülők állták, a pénz meg a miénk lett. Lehet költekezni, határ a csillagos ég, de attól a vendég nem ad dupla nászajándékot, mert a menyasszonyi ruha gyémántból van kirakva...
2017. máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
77%

Ez nagy lutri. Minket nem érdekelt, hogy mennyit kapunk majd. Kapunk, amennyit ránk szánnak. Nem ez határozta meg a költésünket, hanem, hogy olyan legyen amilyet szeretnénk. A miénk tavaly került 1,2 millió forintba. Ennek kicsit több, mint dupláját kaptuk ajándékba. Nem is álmodtunk ennyiről ilyen kis létszámmal.


Valahogy úgy érzem, hogy a tanár rokonság nincs annyira eleresztve, mint ahogy ők képzelik.

2017. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
87%
Nézzük a másik oldalt is. Vajon a meghívot rokonoknak megtérül-e az a kb 20 ezer Ft/fő amit kiadnak? Vagy mit kapnak a pénzükért?
2017. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem ezt a zsebben turkálást, nem is értem a kérdezőt miért érdekli ennyire. Az ő dolguk.


Egyébként szerintem ha az átlagéletkor nem 20-30 év (vagy már van anyagi hátterük) és van 200-250 vendég simán megtérülhet. Gondolom tudja a mennyasszony, hogy náluk, hogy szokás, mennyit szoktak adni.


Egyébként meg, hogy jön ide, hogy tanár és tanár rokonság? Tanító vagyok, a vőlegényem közgazdász és rajtam kívül még 1 pedagógus lesz az esküvőnkön...

2017. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
58%
Miért kell nézni, hogy megtérül e? Azért tart az ember lagzit, bulit, hogy azokkal ünnepeljen akik fontosak. Nem üzleti befektetés. Ha nincs pénzem akkor nem tartok bulit, ha van meg nem érdekel az ára. Szülinapi bulin sem azt nézi.az.ember megtérül e, örül az ember ha eljön akit meghív. A tanár miért fontos? Mert olyan keveset keresnek?
2017. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!