Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő fél év járás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő fél év járás után szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Már a sokadik ismerősömnél, barátomnál történik ez. 30 évesek, előtte nagyon csapongó életet éltek (sok nő váltogatását értem alatta), vagy épp évekig nem volt senkijük.

Annyira gyorsan történik az egész hogy jóformán az esküvőn fogom látni először a választottat.

Ez kapuzárási pánik lenne? Vagy mi ez a sorozatos esküvőhullám szinte semmi ismeretségre?



2017. máj. 30. 15:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%

Az ő életük, azt csinálnak, amit akarnak.

Könnyű kívülről elítélni a másikat, de hogy milyen a kapcsolat belülről azt csak ők tudják.


Szerintem mindenki foglalkozzon a saját életével és akkor nem kell irigykedni és véleményt alkotni olyanról amihez semmi közünk. :)

2017. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ha nem akarsz véleményt alkotni akkor nem kötelező. Nincs kényszer. Egyébként nem szóltam bele az életükbe semmilyen formában.

Nyilván nem csak savazni lehet, ha valaki szerint ez jó, akkor várom az érvelést szeretettel.

2017. máj. 30. 15:35
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

A szüleim több, mint 40 éve fél év ismeretség után házasodtak össze. 3 gyerekük lett, és apukám haláláig együtt voltak.


Ismerek több párt, akik 6-7 év együtt járás után házasodtak össze, majd 1-2 év múlva válás. Sose lehet tudni.

2017. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%

Ez az én saját véleményem. Az ő dolguk. Nem tudom hogy miért így döntenek, de nem is rám tartozik.


Rád nézve szegénységi bizonyítvány hogy csak azért szavaztál le, mert nem egyezik az én véleményem a tiéddel.

2017. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Nekem korai lenne, de összességében szerintem nem rosszabb ötlet, mint máskor.

30 éves korára már jó esetben tudja az ember, hogy mit keres és ha megtalálja, akkor mire várjon?

Ugyanúgy végződhet válással egy olyan házasság, ahol előtte évekig jártak és ugyanúgy lehet sikeres egy olyan frigy, amit ilyen hamar megkötöttek.

Nem az időponton múlik a siker, hanem az embereken.

2017. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%

Felnőtt emberek. Ha mindketten ugyanazt akarják, akkor mire várjanak? Nem ezen múlik, hogy meddig maradnak együtt.

A koruk legfeljebb abban játszik szerepet, hogy már nem merik a megfelelő partnert "eltaktikázni", gyorsan eldöntik, mit akarnak.

2017. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%

Hát nem tudom...30-as korban szerintem nem gáz. Tegyük fel, ha nem lenne párom, és összejönnék valakivel ennyi idősen és fél év múlva eljegyezne és puff lagzi, simán belemennék. (Természetesen ha minden abban a "tipikus" rózsaszín ködben működne köztünk.) Húszon évesen jobban átfontolnám. (Mint ahogy most is teszem :D )


N27

2017. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez nagyon gyors! Az első fél évben simán még a hormonok tombolnak és mindenki játssza a szerepét és mutatja azt amit a másik látni akar. Minimum 1,5 év kell és ebben összeköltözés is legyen ,mert a 'lakva ismerszik meg...'mondás nagyon is igaz. Persze mindig vannak kivételek de nagy átlagban nem szerencsés elhamarkodni az esküvőt.
2017. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Nincs osszefuggesben a ketto. Lehet hosszutavu a dolog fel ev jaras utan is, es ugyanugy szetmehetnek friss hazasok, akik elotte 10evet egyutt voltak. Barmi barmikor kozbejohet. Inkabb orulj hogy a barataid boldogok!
2017. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

mi pont így csináltuk: 30-on felül, fél év járás után esküvő - jött a baba, akire kb. 0 % esély volt:)


2 hónap után összeköltözés (ekkor derült ki, hogy terhes vagyok), 2 hónapra rá eljegyzés (ekkor találkoztak a szüleink), 1 hónapra rá esküvő (ekkor találkozott a tágabb család).


köszönjük, jól vagyunk, még mindig dúl a szerelem, és van egy 8 hónapos, csodaszép kisfiunk.

2017. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!