Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó ötlet valakinek?

Figyelt kérdés

Hogyan kéne elkezdenem?


10.-es vagyok és a suliba megtetszett egy új lány.

Meg szeretném ismerni,de nem akarom egyből letámadni,hogy "hú de tetszel" meg ilyenek.De valahogy fel kéne venni vele a kapcsolatot.Ismerősöm Face-en már régóta (mert egy általánosba jártunk) de azon kívül semmi nem beszéltem még vele. A ráírás azért nem jó mert egyből leesik neki,hogy nyomulok,de én csak megismerni szeretném először. A suliba meg mindig 10-en vannak körülötte lányok azért nem megyek oda.(nem az a könnyen megszerezhető fajta lány) Nagyjából ennyi lenne remélem leírtam mindent.Ezért valami más ötletet,tanácsot,segítséget szeretnék kérni. Előre is köszi a válaszokat!



2013. ápr. 4. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

a ráírás szerintem egyáltalán nem nyomulás, ha nem úgy kezded

csak érdeklödjél felöle, aztán ha jobban megismerted, elég akkor eldönteni, mit szeretnél töle...

2013. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elhívhatnád valahova .. pl ..
2013. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamilyen ürüggyel pedig oda kell hozzá menned beszélgetni.

De azt jól teszed hogy nem támadod le, mert az vagy bejön vagy nem és ha nem akkor nagy pofára esés.


Csak néhány 5let: Suliba menet, suliból jövet, ebéd közben, tudd meg milyen edzésre vagy délutáni prgramra jár el és ha téged is érdekel akkor járj te is! Stb..

2013. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ismered, akkor akár a suliban is odamehetsz, megmondod, hogy ismerősök vagytok facebookon, egy általánosba jártatok, és tök jó, hogy most is egy suliba jártok stb. De akár írhatsz is neki, hogy tegnap láttad őt, és hogy emlékszel rá általánosból, megkérdezed, melyik osztályba jár, valami ilyesmi.
2013. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!