Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő fél év járás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő fél év járás után szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Már a sokadik ismerősömnél, barátomnál történik ez. 30 évesek, előtte nagyon csapongó életet éltek (sok nő váltogatását értem alatta), vagy épp évekig nem volt senkijük.

Annyira gyorsan történik az egész hogy jóformán az esküvőn fogom látni először a választottat.

Ez kapuzárási pánik lenne? Vagy mi ez a sorozatos esküvőhullám szinte semmi ismeretségre?



2017. máj. 30. 15:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon elhamarkodott, meggondolatlan dolog. Lehet, hogy lesz, akinek véletlenül bejön, de lesz sok válás is az biztos...
2017. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

Sokminden függ a körülményektől is.

Egyik legjobb barátnőm 29 évesen 1 év "járás" után ment férjhez (párja 32 éves). De mondjuk ők előtte már vagy 2 éve ismerték egymást, mert egy baráti társaságba jártak. Szerintem így nem elhamarkodott.

2017. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%
Nincs garancia, hogy mikor lesz tartós/jó a házasság.
2017. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%

Én csak meglepőnek tartom az ilyesmit, de őszintén szólva nem érdekel. Én a magam részéről nem csinálnám igy. Tapasztalatom szerint hiba gyorsan beleugrani egy házasságba, ha én anno igy tettem volna, akkor már legalább kétszeresen elvált nő lennék. De lehet, hogy a szóban forgó párnak bejön a dolog.

De az is lehet, hogy csak az eljegyzést teszik a "második randin", aztán meg évekig járnak jegyben. Szerintem ez nagyon gyerekes.


De hangsúlyozom, nekem tökmindegy más hogy csinálja, én máshogy csináltam, nekünk igy volt jó, nekünk igy jó.

2017. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem pedig a szörnyű valóság igen is az, hogy ketyeg az óra a fiatalok fejében. Gyereket szeretne, családot szeretne és kezd rájönni, hogy ki fog csúszni az időből... Vagy, becsúszott a gyerek és csak házasságban tudják elfogadni az érkezését.


Mondhatnám azt, hogy egy papírnak és két gyűrűnek semmi jelentősége nincsen. Ettől még ugyanaz a pár, akik azelőtt voltak, ugyanúgy élik tovább az életüket, mint azelőtt. Az más kérdés, hogy a közös útjuk szétválása kicsit bonyolultabb, mintha nincs papírjuk arról, hogy összetartoznak. Ezért nem tartom ésszerűnek, de mindenkinek legyen szíve joga eldönteni ezt.

Van egy gyerekkori barátunk, aki 32 évesen egy 22 éves "kislányt" vett el. Az első évfordulójukon volt a lánykérés. Ne legyen igazam, de én ezt az egészet egy nagy rózsaszín léggömbnek látom, ami egyszer kipukkan.

2017. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
68%
Ugyan már:) Évekig tartó járás és együttélés sem garancia arra, hogy a házasság tartós lesz, se a gyerekvállalás. Nem azon múlik, hogy valaki fél év után vagy 6-8-10 év után házasodik.
2017. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Na, szépen pontoznak lefelé mindenkit azok, akik annyira elkeseredettek, hogy egy év után hozzámennek valakihez. No comment.
2017. jún. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

vannak olyanok, akiket 3 gyerek és/vagy 15 év együttélés után sem vesznek el.


igen, nálunk valóban "becsúszott" a gyerek 2 hónap után. de sem a férjemnek, sem nekem nem tartottak pisztolyt a fejünkhöz, hogy házasodjunk.


ráadásul nekem ez a 2. házasságom, így főleg tudom, hogy a házasság sikeressége nem az előtte való együttjárás hosszától függ.

2017. jún. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17. Ennek köze nincs az elkeseredettséghez. Hogy jön ez ide? Arról gondolom még nem hallottàl, hogy minden kapcsolat màskor érik meg a hàzassàgra, és azok az emberek is akik a kapcsolatban vannak. Csak mert vannak olyanok akik 5-8 év utàn sem biztosak a kapcsolatukban, pl egyik csak hitegeti a màsikat miközben még a jobbra vàr, az nem jelenti azt, hogy mindenkinek és minden kapcsolatnak ilyennek kell lennie. Képzeld vannak akik hamar tudjàk,megérzik hogy ki az igazi tàrsuk. Eléggé savanyúnak, megkeseredettnek kell lenni ahhoz, hogy ezt az ember ne làssa be.
2017. jún. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!