Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Válás közben szerelembe esni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás közben szerelembe esni egy esküvőn egy fiatalabb férfivel, akit a férjed mutat be?

Figyelt kérdés
A hétvégén volt az egyik legjobb barátnőm esküvője, a férjemmel kb 1 hónapja a válás mellett döntöttünk. ő néha visszakozni próbál, de már nincs értelme, azért megbeszéltük, h erre az esküvőre közösen megyünk, mert jó barátaink. A kapcsolatunk már régóta haldoklott, csak a fiunk miatt próbáltam még valamit tenni, de nem sikerül javítani. A férjem összeismerkedett a vőlegény testvérével a legénybúcsún és a szertartás után elkapott, h bemutassa nekem a srácot....és ekkor történt: egymás szemébe néztünk és valami megindult. Az este folyamán még többször egymásba akadt a tekintetünk, de csak néhány szót voltunk képesek váltani egymással, a férjem ivott és mindenkit hajtott el mellőlem, mert ugye valamilyen szinten játszottuk a házaspárt. Búcsúzáskor is egy lopott pillantás és ennyi. Ma bejelölt egy közösségi oldalon, azóta vigyorgom és dobog a szívem. Vívódom, másfél évvel fiatalabb és nekem van egy gyerekem is. Gondoltkodtam h szólok a barátnőmnek, ill. nagyon jóba vagyunk a férjével is, h puhatolózzak, de vajon van e jogom ehhez, a barátnőm biztos segítene egy kicsit összekavarni minket, de nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni az anyósa-apósa előtt, nem vagyok egy fiús anyuka álma ezzel tisztában vagyok.....idősebb nő, gyerekkel. ti mit tennétek?
2010. máj. 18. 19:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

A másfél év az semmi.

Várj egy picit, hagy tudja meg a pasi hogy válsz! Aztán puhatolózz.

2010. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem kérdezd meg a barátnődet, vagy pedig menj a "saját fejed után" és küldj neki egy rövid üzenetet a közösségi oldalon, amiben leírod, hogy szimpatikus neked.
2010. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Másvél év korkülönbség, az semmi. Persze tisztáznod kell vele, hogy éppen válófélben vagy (írásod alapján nem elképzelhetetlen, hogy a férjed, amint megtudja, hogy újra párra találtál, megpróbál majd kellemetlenkedni nektek), van egy gyereked és ennek fényében fog majd tovább alakulni a kapcsolatotok. De szerintem a másfél év korkülönbség és egy kisgyerek igazán nem lehet akadály! Drukkolok nektek! Sok boldogságot!
2010. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

jaj, iszonyat kedvesek vagytok...nem erre számítottam....tudom, másfél év nem akadály, de ő 24 múlt én meg 26 leszek és igazából én mindig is két év pluszban gondolkodtam legalább......

igazából én is azon gondolkodtam, h a barátnőmet megkérdezem, h ő mit gondolna erről, még ő sem tudja h válunk, mert nem akartam h az esküvője előtt rajtunk aggódjon, de a jövő héten gondoltam megvallom neki és talán azt is meg merem kérdezni, h rólunk mit gondol

2010. máj. 18. 19:26
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Hát én azt vallom, hogy egyszer lehet az életben igazán szeretni valakit. Elég szomorú, ha nálad ez már másodjára történik meg :( Mindenesetre legalább időben kiderült, hogy a férjeddel nem oké a dolog és legalább tisztességesen tudtok válni, ez azért becsülendő. Jó hamar belenyugodtál ebbe a válásba, de legalább nem szomorkodsz. Azért ne várd, hogy az öledbe hullik a pasi, pont azért, amit leírtál, elvált, idősebb nő, gyerekkel. Nekem sem kéne elvált hapsi gyerekkel. Értelemszerűen az idősebb engem nem zavarna, mert nő vagyok. Sok sikert kívánok neked, hátha összejön!
2010. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Másfél év? ne viccelj, egyikőtök sem tini már. nekem 3 évvel fiatalabb a barátom, én 24 vagyok.

én a helyedben nem szalasztanám el ezt a pasit, nagyon ritkák az ilyen találkozások az életben. én az ilyenekben hiszek, nem a nyögvenyelős ismerkedésben. sok sikert én belevágnék!

egyébként szerintem tudja, mi az ábra nálad, valószínűleg már az esküvőn leinformált, ha zavarná bármi is benned, szerintem nem jelölt volna be ismerősnek.

2010. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
egy hónapja mondtam ki, mert végleg tarthatatlan volt a helyzet, de előtte már megelőzte néhány dolog, az utóbbi hónapokban már sajna csak arról volt szó, h a fiam még töltsön egy kis időt az apjával, érzelmileg számomra így visszanézve kb már 1 éve teljesen halott....szóval a társfüggöség miatt nem aggódom
2010. máj. 18. 19:35
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem keverném bele a barátnőmet, azaz nem kérdezősködnék a srác után tőle, csak annyit mondanék neki, hogy a válás mellett döntöttünk. A sráccal pedig ismerkednék, írnék neki levelet, hogy jól éreztem magam az esküvőn, főleg azért, mert megismerkedtem vele. Aztán majd látod, hogy reagál ezekre.
2010. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Csak az a tisztességes,hogy előbb elváltok,rendezitek a gyerek sorsát (az apjára is szüksége van,tehát láthassa bármikor), és UTÁNA keresel magadnak pasit. Egy ránézésből nem lehet megállapítani,hogy lehet-e belőle komoly kapcsolat. A gyerekedre kell elsősorban gondolnod,nem a saját vágyaidra.
2010. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
a társaságban beszéltem a fiamról, szóval tudja....igazából a vele egykorú pasik nálam szinte szóba se jöhettek, de ő annyira férfias és nem az jutott róla eszembe h egy gyerek....nevezhetném szerelemnek első látásra, de ebben se hittem idáig.....csak azt tudom, h nagyon érdekel és egész nap az ő mosolyát látom:)
2010. máj. 18. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!