Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehet normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet normálisan esküvőt szervezni? Jelenleg ugy érzem kikészülök.!

Figyelt kérdés

Arról van szó , hogy 1év múlva lesz az esküvőnk , úgyhogy az elmúlt 1hónapban bele lendültnk a szervezésbe. ( igencsak hamar le kell foglalni mindent ...)

A problémám a következő : édesanyámon kívül nem támogat minket senki ( szüleim elváltak ) , apàm mindenbe beleköt semmi se tetszik neki , lehetoleg minden legyen a legolcsóbb... találtunk egy helyet ahol nagyon jutányos áron van a fogyasztás es a helyért sem kell fizetni és az sem felel meg neki . A másik része a párom szülei , nekik minden mindegy de lehetőleg nekik se kerüljön semmibe , igy nem tudunk rájuk alapozni.

Találtunk szuper áron zenekart , fotóst akiket jövőhet elején le kene foglalkozni de igy nem megy . Anyukámra nem háríthatok át mindent és nem is akarok , párommal pedig sajnos jelenleg nem állunk ugy hogy ki tudjuk fizetni , de mi is szeretnénk egy részét fizetni ha ossze gyűlik némi pénzünk .

Kérlek adjatok tanácsot...


2017. jún. 17. 10:36
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Én értem hogy a mi esküvőnk , De a szülők hoztak egy olyan döntést hogy ők álljak az esküvőnk, és mi emiatt nagyon hàlásak is vagyunk nem erről van szó.

Csak most amikor el kéne kezdeni szervezni az esküvőt apukám is és a párom szülei is szépen ki hátrálnak a dologból , én ugy gondolom ez az inkorrekt része a dolognak ami nekem elég rosszul esik mivel pár hónapja mèg nem igy álltak hozzá ,lehet ezért kiosztani de nem értem egyesek felhàborodását, semmiféle extra igényeink nincsenek és amivel tudunk mi is ugyan úgy beszállunk.

2017. jún. 18. 15:59
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Eg esküvő nem kerül pénzbe. Hétköznap bementek kettő tanuval, alàírjátok, end of story. Ellenben egy középkategóriás esküvő lakodalommal, normális szolgáltatókkal, félszáz száz embert éttteremben megvendégelve 2-2,5M Ft ez pedig igenis nagy igény és nem elvárható a szülőktől. Akkor azt mondták fizetnik de ha most úgy néz ki, hogy nem akkor vàltoztatni kell a terveken és vagy gyűjteni rá két évet, vagy kèt tanusat szervezni.
2017. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rájöttek, hogy elhamarkodottan döntöttek. Nagyon drága minden esküvővel kapcsolatos dolgok. Azt tanácsolom:

-Halasszátok el az esküvőt, spóroljatok és önerőből, úgy, hogy senki sem szólhat bele kezdjétek csak el szervezni

-Egy alapos beszélgetés és sok kompromisszum után egy nagyon egyszerű 300-400 ezer esküvőt szervezzetek, ahol még így is számíthatsz sok vitára.

2017. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Sokat beszélgettünk és arra jutottunk , hogy a közös költségeket mi fizetjük ( zenekar , fotós stb..) a vacsorán pedig mindenki a saját meghívottjai vacsoráját állja ! Igy mindenkinek megfelelt :)

Köszönöm a válaszokat !

2017. jún. 19. 00:06
 25/31 anonim ***** válasza:
80%

minket se támogatott benne anyagilag senki! de nem is vártuk el. lenne pénz nagy lagzira, de nem akarunk, így ott lesz a szűk család, aztán vacsora és nagy nászút.

valszeg kapunk pénzt ajándékba, de nem kérünk!

tudod miért? mert a mi esküvönk! a mi pénzünket költjük, nem a szülőkét, ha nincs pénz rá, akkor toljátok el!

nagyon óvoda a viselkedésed!

2017. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért házasodtok, ha nincsen rá pénzetek?

Miért anyádra tolod az egészet? Én a helyében állnám a ruhádat és ennyi, oldjátok meg!


MEllesleg két tanú és hivatal ott ingyen összeadnak.


Nekünk nem az a bajunk, hogy nem fizetitek - jó, ez is pfátlanság -, hanem hogy anyád fog belerokkanni, mert ti esküdni szeretnétek - mivel más nem segít semmit.

2017. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Azóta már írtál, na ez értelmes ötlet.


Elhiszem, hogy szar, ha megígérik, aztán mégsem, de akkor én jusztazért sem lakodalmaznék.

Elmennék a párommal a közeli tengerhez, ott megesküdnénk ketten, aztán hivatalosan meg az önkormányzatnál, egy vacsival egybekötve, és ennyi.


Mivel itt a szülők visszatáncoltak, nektek is módosítani kell az elképzeléseiteken.

2017. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Hat az en pofam is leszakadt a helyztettol mert en nem tudnam elvarni h fizessenek meg ha azt mondjak h fizetnek, akkor sem.

Ez igy viszont jo otlet amit megbeszeltetek

2017. jún. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
80%

"a vacsorán pedig mindenki a saját meghívottjai vacsoráját állja"


:D Mert nem a te es a parod meghivottjai mind?

2017. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
69%
29es, ezt én sem értem...
2017. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!