Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem "lehet" 21 évesen férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem "lehet" 21 évesen férjhez menni?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok, 1,5 éve vagyunk együtt a párommal. Ő 8 évvel idősebb nálam, lassan szeretne esküvőt,gyerekeket. Azt mondja bennem megtalálta mindazt amire neki szüksége van egy nőben, nem bánná,ha tőlem lennének gyerekei.

Az érzés kölcsönös, viszont szerinte fiatal vagyok ahhoz,hogy feleség legyek. Mondtam neki,hogy szívesen lennék az, alig várom, de igazából nem akarom kikövetelni magamnak azt,hogy elvegyen. A gyerekekkel várnék még 2-3 évet, de szívesen lennék a felesége. Hogyan lehet ezt mondani neki,hogy ne tűnjön rábeszélésnek sem? Szerintetek is korai 21 évesen férjhez menni?



2017. júl. 9. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
sztem ez egyénfüggő, de én spec semmiképp nem nősültem volna 21 évesen. Akkor korainak tartottam teljesen.
2017. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen már lehet, de 16 éves kortól is, külön engedéllyel.

21 évesen miért ne lehetne? Nem azon a darab papíron múlik, hogy meddig maradtok együtt.

2017. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha te úgy érzed akkor jó! Engedd meg, hogy saját életemből vegyek példát.20 évesen kerültem főiskolára összejöttem egy 20 éves lánnyal (fél évvel voltam idősebb). 20-21-22 évesen még hozzámjött volna 23 évesen fejezte be a főiskolát akkor rájött kimaradt neki a fősulis rosszalkodás nem dugta meg fű fa bokor. Nem élte ki magát a ribizli barátnőkkel. Azt szoktam mondani 19 éves érettségizett lány komolyabban gondolkodik sokszor mint 24 éves lány. Egy idö után rájönnek a lányok,hogy mégse olyan felnőttek.

Másik eset lány 17 évesen szűlt becsúszott a gyerek. Ő maga késői becsúszott szeretethiányos gyerek volt. 21 volt amikor összejöttünk mondtam neki, hogy én csak komolyat akarok. Mert hát azért egy akkor 4 éves gyerekkel nem lehet ilyet játszani, hogy ma én vagyok apa holnap mást kell szeretni... Erre igért fűt fát..23 évesen azt mondta ha a gyerek 14 lesz ő majd ribizli barátnőket fog keresni magának és bulizni fog járni....

Szóval azt vettem észre 21 éves kor után legtöbb lánynál jön egy komolytalan időszak.

2017. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyén függő ki hogy érzi helyt állna e.

Én már 22 vagyok de nálam már 20-21 évesen előjött az anya/feleség ösztönöm szóval azóta együtt is élünk nálam a papír nem számít semmit nem érzem jelentőségét én kibuliztam magam 18-19 éves koromra azóta csak "komolyodok" és felelősség tudatosabb vagyok.

Már rég szeretnék babát de még anyagi szempontból nem engedhetjük meg így azzal még várunk 1-2 évet. De semmiképp ne erőszakold rá magad,ne utalgass ne célozgass ne hozd szóba mert ettől ezek a "csodás" férfiak agyvérzést kapnak.

2017. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Én ebből a kérdésből csak annyit szűrök le, hogy gyereket akar, de elvenni nem akar mellé, hogyha mégse tetszik neki a családosdi simán ott hagy, lelép, te meg ott maradsz a gyerekkel, gyerekekkel és csinálhatsz amit gondolsz.
2017. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"viszont szerinte fiatal vagyok ahhoz,hogy feleség legyek" Ha ez igy van akkor nála minden egyéb az csak kamu. Te meg legyél bánatos de jozanodj ki!
2017. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Először esküvőt akar és csak azután gyereket, ebben egyetértünk. Viszont tényleg nem tudom miért gondol fiatalnak ehhez, pedig minden rendben van.
2017. júl. 9. 21:35
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Azèrt gondol fiatalnak, mert az is vagy, másfél év pedig még semmi. De nem egy nagy cucc már manapság elválni, nem sokat jelent a házasság a legtöbb embernek, mint ahogy a párkapcsolat sem, úgyhogy meg lehet próbálni, maximum elváltok.
2017. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jövő hét pénteken megyek esküvőre. A menyasszony 22 éves. Tavaly volt az eljegyzés. A menyasszony érett gondolkodású, egyáltalán nem gondolnám, hogy túl fiatal. A párjával nagyon összeillenek, mindketten dolgoznak. Nekik most van itt az ideje az esküvőnek. Van, aki 26 évesen is fiatal a házassághoz és a családalapításhoz. Kérdés, te mennyire vagy érett gondolkodású. Nem ismerlek, nem tudom. Érdemes kenne a legközelebbi hozzatartozóidat és ismerőseidet erről megkérdezni. Ha 1-2 évet adsz még magatoknak, egyáltalan nem vagy elkésve. Lehet, hogy már egy év múlva máshogy fogod látni a párkapcsolatodat, mint most.
2017. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is veled egyidős a vagyok. A vőlegényem tavaly jegyzett el, egy év után. Esküvő jövőre lesz. Ő is már közelebb van a harminchoz, én pedig vágyom arra, hogy férj és feleség legyünk. A jegyesség ideje alatt pedig még van lehetőségünk visszalépni, ha valami nagyon nem lenne oké. Szerintem nálatok is lehetne, hogy eljegyez, 1-2 évig jegyben jártok, így komolyabb szintre kerül a kapcsolatotok. És ha ezalatt az idő alatt se változnak a dolgok, akkor házasodjatok össze.
2017. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!