Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok az mennyire probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az mennyire probléma ha egy srácból a romantika, meg a nyálas-csöpögős dolgok frusztrációt, indulatot váltanak ki?

Figyelt kérdés
Tehát pl a barátnője romantikus dolgokról beszél,ő meg témát váltva kegyetlen dolgokról beszél pl háborúk stb,vagy viselkedése lesz agresszívabb.
2017. júl. 10. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy probléma.
2017. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De amúgy teljesen nyugodt,lénynek se árt típus,de ez a téma tökre átformálja.
2017. júl. 10. 10:43
 3/12 anonim ***** válasza:

Onnantól kerülném az illetőt.

22/L

2017. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nemrég szakítottam egy ilyen sráccal. Nem tudott beszélni az érzéseiről, nem bókolt, ha valami miatt megdicsértem, bunkón reagált. Ez valamiféle érzelmi visszamaradottság lehet, amit kezeltetni kéne, mert hosszútávú kapcsolatra így szerintem senki ne számítson.
2017. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy mi vált ki indulatot, az gáz.


Menj el indulatkezelési tréningre

2017. júl. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Aki nem tud a saját indulatain uralkodni, vagy agresszíven viselkedik olyan helyzetekben, ahol az egyáltalán nem indokolt, az eleve nem jön nálam szóba, mint társ.


Ha meg én viselkednék így, - mármint úgy, hogy nem csak simán nem lennék romantikus típus, hanem kifejezetten arra lenne igényem, hogy romantikus dolgokról kegyetlenségekre, háborúkra tereljem a szót, - akkor terápiás segítséget keresnék, mert úgy érezném, hogy ez nincsen rendben.

2017. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Rejtett agresszióra utal ez, srác!

29F

2017. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem probléma. Van elég érzéketlen nő is. Több mint kellene. Biztos megtalálják egymást.
2017. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy érzelmi analfabéta, de valami baj biztos van. Meg kellene fejteni, hogy mi bántotta a lelkét, amitől így kifordult magából.
2017. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Boy, bye. Majd pazarlom én a drága időmet érzelmileg nulla emberekre lol.
2017. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!