Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek melyik az igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik az igazi énje? Ez csak fellángolás a nagy örömre a nyárra és a barátnője rontotta el?

Figyelt kérdés

Én 31 a lány 27. Ideális papíron a korkülönbség. Ö kicsi eldugott faluban lakik, bár van szőlőjük, háztáji kukoricájuk(jég elverte) disznójuk szóval házi munka bőven, bár gondolom szülei nem erőltetik, hogy csinálja.

Leveleztünk társkeresőn, majd jött a facebook felvétel. Még leveleztünk csodás volt minden. Magától írta, hogy régen sokat bulizott de mára már komolyabb dolgokra vágyik...stb ahogy szokták ezt szépen kicsit sablonosan írta, de a lényeg tetszett! Eddig tanult vizsgázott nem volt ideje rám, de azért tartottuk a kapcsolatot. Ma utolsó vizsga 5ös a biziben! Nemrég volt a születésnapja barátnője kiírta az üzenőfalra, majd isznak buliznak, ok egyszer. Ma lány kérdezi szoktam e járni szórakozni (gondolom elfelejtette, hogy levélben beszéltünk erről) mert ö már nem olyan sokat de azért el eljár discoba. De csak ismerősökkel táncol és nem iszik.(pesti hölgyek minjárt írják ök tényleg nem ..Hölgyeim falun nincs gina!!!)..Erre barátnöke ellenkezö dolgot írt az üzenőfalára. Okés! Nem lenne gond! De.....pár perc múlva, hogy náluk a faluban ifiházban minden nap buli van nyáron, ma is voltak barátnőjével. Megmondom őszintén évi 3 ilyen discos hétvége nekem elég, akad családi rendezvény bőven.(lagzik születésnapok) Okés járjunk külön bulizni( ő mindenhová én sehová) na de mivel ott lakik ahol, hétvégét tudnánk együtt tölteni eleinte. Szombaton házimunka buli, vasárnap rehabilitáció ez a sors?



2017. jún. 22. 23:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyszer mondta nem látta még a Balatont. De ez éven megy nyaralni a barátnöjével, OKÉS! De ezeket összetéve még a végén Sound lesz abból is. Kis falusi lányka kitör az életbe???
2017. jún. 22. 23:37
 2/10 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%

"Kis falusi lányka kitör az életbe???"


Hoooooogy merészeli?! :D


Lehet időszakos bulizó. Vizsgák után pláne jó napokig csak semmit tenni és/vagy bulizgatni.

2017. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A legrosszabb ***** válasza:
37%
Fuhhh! Ez az "ismerkedés" nagyon keszekusza, elfelejti, amit írsz/mondasz neki, azt hazudja, nem jár bulizni, közben meg minden nap stb. Ez a lány nem vesz téged komolyan, úgyhogy ne éld bele magad nagyon, tehát még csak javítani sem tudsz, mert eleve nincs min javítani, ha ez a célod. Szép lassan építsd le az ismerkedést és felejtsd el a lányt. Mindenféle rosszindulat nélkül mondom, csak egy jó tanács.
2017. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legrosszabb ***** válasza:
0%
A Balaton Sound-os hozzászólásodat még csak most olvastam el. Hát hallod, szerintem keress másik csajt, ez a csaj egyáltalán nem vágyik rád, sőt, meglátásom szerint annak örülne a legjobban, ha végleg békén hagynád.
2017. jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Elsőbbségivel adod fel a leveleket? Tényleg mennyi most a bélyeg? Na csak szívatlak. Ez amúgy vidéken így szokás mindig van valami buli. És egész rendesek a csajok, nem fekszenek oda mindenkinek, főleg mert mindenki ismer mindenkit. Költöztesd magadhoz és meg van oldva. Nyilván nem a faluba jár egyetemre. És ha kikerül az életbe nem is ott fogja leélni az életét kecskefejéssel. Valami nagyobb városba fog költözni. Mondom gyere össze vele, költöztesd be magadhoz, csak vigyázz ne téged fejjen meg a végén :D
2017. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Omg ember....

Mért kell előre már kombinálni hogy majd ez meg az lesz?

A jóisten se tudja mi lesz!

Legyetek egy pár aztán majd meglátjátok. Nem hinném hogy egy 27 éves nő a bulit részesítené előnyben a párja helyett. De mivel most nincsen párja miért is ne mehetne el? Üljön otthon a 4 fal között?

2017. jún. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöma vàlaszokat!! A baràtnő hatást akkor zàrjuk ki?
2017. jún. 23. 06:30
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
A helyében én nem jönnék veled össze. Folyton kombinálsz, rossz szándékot, fogást keresel, nekem nem kéne ilyen pár.
2017. jún. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Tehát még nem találkoztatok, de már itt vered magad, hogy hogy mert bulizni. Wow...

Te most direkt azért kerestél egy falusi leánykát, mert azt hitted, hogy úgy élnek, mint 150 éve? XD

Mégis mit hittél? Hogy vasárnaponként templomba jár, tyúkhúslevest és rántott húst csinál ebédre, és évente háromszor megy bálba a szüleivel?

Ne röhögtess!

XD

2017. jún. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó két válaszoló!! A kérdés az volt melyok az igazi énje!?
2017. jún. 23. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!