Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Divathóbortnak számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Divathóbortnak számít a tengerparti esküvő?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkoztam ezen, és én tulajdonképpen ki vagyok vele békülve, mert én sosem akartam nagy banzájt, se kicsit se, én nekem romantikusabb lenne, ráadásul gazdaságosabb is, főleg, hogy nem vágyom nagy esküvőre. De sokak szerint ez egy divatdolog. Igaz ez?
2008. okt. 18. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem igen. Ha te tudod is, hogy nem "kivagyokéneskedésből" csinálod, attól még másoknak irritáló lehet...
2008. okt. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
93%
Ne az érdekeljen, mit mondanak mások, hanem az, hogy te és a párod mit gondoltok erről. Ha ti ezt őszintén igazán és szívből így akarjátok, egyedül ez számít, és szép lesz, és azoknak is tetszeni fog (a vendégek közül), aki eleinte idegenkedik. Ezt tapasztalatból mondom, nem egy esküvőn jártam már, és énekeltünk is sok esküvőn, és újabban nem a hagyományos zenéket kérik, ha minket kérnek fel zenélni a szertartásra, hanem azokat, amiket mi koncerteken szoktunk énekelni (gospel), és a visszajelzések jók, miután hallották, milyen. Volt már olyan visszajelzés (szülőtől vagy nagyszülőtől), hogy eleinte tartottak tőle, mi lesz, hogy a fiatalok ezeket a zenéket kérték, de aztán nagyon tetszett nekik, mindenkinek.
2008. okt. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én pont ezért kérdeztem mert nem divatkodás. egyszerű egyetemista lány vagyok:), csak tulajdonképpen a párom és én is így gondoljuk, egyszer elkezdtünk róla beszélni és kiderült h mindkettőnknek tetszene az ötlet, egyikünk se szeretne nagy felhajtást, hanem csak mi és esetleg a szűk család, szülők, tesók, semmi több.
2008. okt. 19. 00:59
 4/8 anonim válasza:
90%

Nézd, ahogy az előbbiekben írtam, ne érdekeljen, mit mondanak mások. Manapság mindenkire mondanak mindent, akik kötekedni akarnak.

Ha van rá lehetőségetek, és van hozzá kedvetek, akkor vágjatok bele, én biztos vagyok benne, hogy nagyon széppé lehet tenni. Különleges lesz, nem átlagos, nem hagyományos. Persze tartós nem ettől lesz, de egy szép indítás, ha van benne különlegesség, mint ahogy minket se véletlenül szoktak felkérni zenélni. A folytatás pedig csak rajtatok múlik :-)

2008. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Divatdolog, de nem baj :) Szerintem is szép a tengerparti esküvő, ha ez a vágyatok akkor ne érdekeljen, hogy divat vagy sem...
2008. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem hiszem, hogy divat lenne. Vagyis itt Mo-n nem. Az megint más kérdés,hogy melyik tengerpart. Én álmaim tengerpartjai Mexikó és Kuba övezetei. Nah oda elutazni többe kerül mint egy hagyományos esküvő itthon. Meg aztán ott nem lehetsz habos fehér ruhába. :D:D:D Fűszoknyaaa XD. Hát nem tudom egy esküvő szerintem mindenki életében szép és különleges na meg felejthetetlen. Különleges nem csak attól lehet egy esküvő, ha extrém a helyszín. Sok dolog különlegessé teheti a mennyegzőt. ^________________^

Ha most készülsz házasodni akkor pedig sok boldogságot kívánok.


Kirari-chan.

2008. okt. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

De ez most a *sokak szerint* eskuvoje lesz, vagy a tied?

Mindenkinek olyan eskuvoje van, amit OOOOOO (nem mas)szeretne. Mi az hogy sokak szerint????

Ez a te eskuvod, nem a sokake.

Ez a te penztarcad, nem a sokake.

Ez a te eleted nem a sokake.

Te igy latod jonak, ok meg ugy.

Miert nem tartasz akkor satras lakodalmat, mert sokak szerint az a buli???

Persze hogy tengerparton eskudjetek, a legjobb lehet, homok, tenger, jo ido, lenge ruha, minden csak ugy lazan. Tenyleg jo lehet!

Londonban elek, es ne haragudj de annyira elszoktam mar az otthoni *sokak szerint* felfogastol!

Jo szervezkedest, es a neten biztos vannak csabito ajanlatok!

2008. okt. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Semmi esetre sem!!! A Te esküvődről Te döntesz! Nekem már elegem van abból, hogy sznobnak néznek, ha egy kicsit mást akarok mint mások. Inkább leszek sznob mint szürke kisegér! Legalább az esküvőmön ne legyek mar szürke kisegér...:):):) Mi Miamiban fogunk megházasodni a parommal kettesben a tengerparton, az már biztos. Még tervezzük a részleteket. Márciusra tervezzük, es ha lesz itthon is templomi eskuvő a családnak, akkor már a dögunalmas polgárira már nem kell elmenni, mert az már meglesz Miamiban. Ráadasul itt az esküvő milliókba kerülne, odakint meg megússzuk 350-bol rejeggyel együtt!!! Van kint egy magyar aki kint szervezi ezeket a dolgokat, meg magyar papot is szerez ha nem beszélsz angolul. Itt elerhető az illető: [link]

Szóval ne foglalkozzál mással az a lényeg!!!

2009. dec. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!