Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan, akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek nem ment el a testvére az esküvőre? Később megbánta?

Figyelt kérdés

Tesómmal egész jó volt a kapcsolat egészen a múlt hétig, amikor elborult az agya évek óta gyűjtögetett apróságok miatt, amiknek a 99%-a ráadásul nem is valós probléma, csak az fejében létezik. Elmondhatatlanul undorítóan beszélt velem, és megszakított minden kapcsolatot, közölte, hogy az esküvőre sem jön el. Bár ezek után, ha megpróbálná, én magam dobnám ki.


Van itt olyan, aki hasonló cipőben jár? Később szomorúak voltatok, amiért nem volt ott a testvéretek? Vagy a testvéretek utólag megbánta, hogy nem ment el?



2017. aug. 3. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg a dolgot! Életetek során (jó esetben) csak egyszer van ilyen nap, ne hagyjátok, hogy egy nagy vita mindent tönkre tegyen!


Így még nem jártam, de hagytam már ki egy jóbarátom esküvőjét bizonyos okok miatt, és azt azóta is nagyon bánom. Igen, szerintem megbánja, ha nem volt ott, és Te is, hogy nem volt melletted a nagy napon!

2017. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg biztos van ennek valami oka. Ok nélkül az ember nem kezd el vitázni és nem sértődik meg. Jó talán ha épp menstruál, akkor előfordul, de ott is a valós problémára reagálunk hevesebben.

Nem ártana átgondolnod amit mondott, vajon tényleg nem volt benne semmi igazság? Ha nem volt, akkor mitől érezheti mégis úgy? Biztos hogy valamit tettél vagy nem tettél.

Ha az önvizsgálat megvolt, vizsgáld meg hogy neki milyen egyéb körülmény fokozhatta eddig a reakcióját.

Ezeket összevetve érdemes leülni megbeszélni higgadtan a dolgot.


Ha nem sikerül, akkor jobb ha nem lesz ott, különben csak csúnyán néznétek egymásra végig.

Az se olyan nagy tragédia. Az esküvő a párról szól, nem a nézőközönségről.


Mi a tesómmal látszólag jó viszonyban vagyunk, ott voltam az esküvőjén is, de igazából tele van a puttyonyom vele. Folyton kihasznál engem és mindenkit az önző kis céljaira de senki nem meri megmondani neki. Én néha megteszem, de nem ismeri el soha, vagy úgy tesz mintha meg se hallaná... Esetleg megígér minden jót aztán folytatja ugyanúgy...

Egyáltalán nem érdekelne ha nem lenne ott az esüvőmön.

2017. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen ember hiányozna az esküvőmről: a vőlegényem. Mindenki másnak szabadon választható program.
2017. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!