Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak szerintem nem normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális, miket el nem vár a többi nő a menyasszonytól?

Figyelt kérdés

Ezt a cikket találtam:

[link]


Komolyan ennyi készülés lenne a normális? Fogfehérítés, szolárium?

Én vagyok eltévedve?

Üdv, egy összezavarodott 23 éves lány


2017. aug. 4. 11:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Itt csak egy kérdés van.


Te, kinek szeretnél megfelelni?


Magadnak és a párodnak? Vagy midenki másnak?

2017. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

ez szerintem F@..ág.

oké persze szedre rendbe magát, de egy egész 1 éves haditerv...

Ha a párkapcsolatát is így építené fel...abban hiba nem lenne :)

boldogan élhetnének együtt míg.... :D

2017. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem ezt a hozzáállást, hogy egy nőnek az esküvő kell legyen élete legnagyobb napja, amire egy életen át készülni kéne
2017. aug. 4. 11:39
 4/16 A kérdező kommentje:
A párjával való kapcsolatról, beszélgetésekről, lelki épülésről egy szó nem esik, csak legyenek fehérek a fogaid és szép műkörmöd legyen... Komolyan ez az általános?
2017. aug. 4. 11:40
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem ez az általános.


Ez csak egy cikk (ajánlás, azoknak a nőknek, akik nem látnak a külsőn túl), nem kell komolyan venni.


Úgy éld át/tervezd meg az esküvődet, ahogy szeretnétek, ahogy hozzátok illik.


Nem kell senkinek megfelelni, meg megváltoztatni magadat egyetlen napért.


Nem ez számít, hanem, hogy hogyan töltitek el együtt az esküvőt követő éveket, hogyan oldjátok meg a felmerülő problémákat és mennyire teszitek boldoggá egymást.

2017. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Én sem értem az ilyeneket, de hát sokan akarnak egy napra "hercegnők" lenni.. Számomra az esküvő inkább valami újnak a kezdete, nem egy csúcspont.

Egyedül azt látom értelmes tanácsnak, hogy nem szabad új kozmetikumokat kipróbálni esküvő előtt, mert egy allergia csúnya dolog.

2017. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék hercegnő lenni, de nekem elég, ha lesz egy csinos ruhám, biztos nem fogok ekkora hisztit csapni
2017. aug. 4. 11:46
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Én már alapból ezt a szoliőrületet sem értem. Ismerőseimnél látom (akik soha életükben nem tették be korábban a lábukat szoliba), hogy esküvő előtt rohangálnak oda, mint az őrült. Az esküvőn meg nevetségesen természetellenes színük van :D
2017. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Én itt hallottam arról először, hogy a szoli kötelező :D

Volt olyan kérdés, hogy a leányzó kétségbe volt esve, mert belesulykolták, hogy a fehér ruha csak a barna bőrön áll jól, és ő meg hófehérke típus, és teljesen ki volt tőle borulva, hogy mi lesz így ővele, mert az anyja, a nővére, a barátnők, az egész világ ki lesz rajta akadva.


Szóval jahm, amúgy az indok tényleg ennyi, hogy a fehér ruha barna bőrön de jól mutat.

Ez a cikk meg nettó baromság, felszínes ribiknek íródott.

2017. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%

A nők férgek.

Az irigységen alapul a természetük.

Ezzel szerintem mindent elmondtam.

2017. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!