Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol lehet Budapesten normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Budapesten normális áron esküvői kismama ruhát kölcsönözni? Kb. mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az átlag esküvői ruhák kölcsönzési árai 100-150.000 Ft környékén kezdődnek, ilyesmi összegre számíts.
2016. szept. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit az első válaszoló írt, az igaz. Én, ahogy az ismerőseimet kérdezgettem, 120.000 alatt nem nagyon lehet ruhát kölcsönözni Budapesten. De meg tudod úszni olcsóbban, ha keresel rá lehetőséget. Privát üzenetben megírtam a részleteket, mire gondolo.
2016. szept. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mi a tökömről beszéltek? kölcsön 120 ezerért? És mennyibe kerülne ha megvarratnám? egymillió?
2016. szept. 3. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy kivel és milyen anyagokból. Azok a ruhák amikről itt szó van, nagykereskedelmi áron is többszázezer forintba kerülnek. Lehet persze varratni rosszabb anyagokból, kevésbé neves varrónővel kevesebbért, de Te egyrészt bérlést kérdeztél, másrészt az gyengébb is lesz sokkal. Tudom, hogy az átlagember fejében az van erről, hogy ha 150.000 Ft a bérlés akkor biztos millió felett van a ruha, pedig nem, de a kölcsönzőnek is vannak költségei a ruha árán felül is (adózás, szállítás, tisztítás stb...)
2016. szept. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!