Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül egy esküvő 50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy esküvő 50 főre? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Jövőre tervezzük, csak polgári lenne, amit szabadban szeretnénk tartani.

Egyszerű, semmi flanc, Pest megye vagy vidék jöhet szóba!

Köszönöm, ha mondtok pár jó tanácsot, tapasztalatot :)


2017. aug. 16. 13:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
200 ezertől felfelé, akár milliós összeg is lehet. pl a ruha, ha egy kosztümöt veszel az olcsóbb mintha valami márkás hercegnőruhát. lesz fogadás is? zene? fotós? dekoráció? mert ha nem akkor százezreket spóroltok. nagyon olcsón ki lehet jönni, de olyan árakban gondolkodj, hogy pl csak a fotós 100 ezer lesz kb.
2017. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, hogy "semmi flanc" elképesztő relatív. Nálam a semmi flanc no profi fotós (hobbi fotós, jelképes összegért), no videós, no dekor (leszámítva a pár lufit és a partisátrat), no étterem (helyette bogrács), használt ruha, stb. Nekünk így lesz 60-70 főre kb. 700 ezer forint, aminek nagy része a kaja+pia.


De láttam már megnyilvánulni nem egy párt, hogy 2-3M volt a "visszafogott" és "semmi rongyrázás" 50-60 főre.

2017. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha béreled a ruhád az kb 160 ezer forint körül mozog. Polgári esküvők bizonyos napokon ingyenesek. Az, hogy szabadtéri.. ha találtok egy szép helyet amiért nem kell fizetni az jó. Szereztek pár padot vagy széket arra huzatot. Az kb székenként egy ezres ( legalàbbis ahol legutóbb voltunk esküvőn ott annyi volt). Pár virág díszítésként. Nagyon szépen meg lehet csinálni nem túl drágán. Fotós ugye plusz pénz ha igénylitek.

Egy része visszajöhet a vendégek által hozott ajándékból (ha pénzt adnak). Szabadtér nagyon jó ötlet. Főleg ha egy meleg nyári napon van.

2017. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A semmi pucc nálam azt jelenti, hogy: egyszerű kis hely legyen, saját sütit viszünk, nem kell túldekorálni, pár lampion a mennyezetre és egyszerű dísz az asztalra. Videós, zenekar, autóbérlés nem kell.


Amiből nem szeretnék enegdni az a szabadtéri ceremónia. (de itt sem kell feltétlen a boldogságkapu, meg halálra díszített székek, padok)

Kértem már árajánlatokat, csak az a baj, hogy fejenként a menü is 6-7-8 ezer, plusz pia 5-6 ezer. (olcsóbb helyeken is)

Köszöntő ital sem ártana, ruhát én még nem láttam pár tízezerért (de mondhattok jó helyeket, ahonnan olcsón lehet bérelni..)- ahol néztem, ott 160 kb a bérlés.

Ebben ugye még nincs benne:

fotós

valami zene (dj)

meghívók

aprósütik

anyakönyvvezető helyszíni díja

gyűrűk


Így alsó hangon sem jön ki 1M-ból...

szóval akinek van ötlete, alternatívája, ne tartsa magában. :) :)

2017. aug. 16. 13:39
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Akkor az alapok.....

-anyakönyvvezető 10000-50000ft

-ruházat 100000-150000ft (ha bérelt akkor valamivel olcsóbb)

-fotós, videós 50000-100000ft (igényességtől függően)

-helyszín bérleti díj 50 főre 50000ft-"csillagos ég"

-személyzet bérleti díj - 1 személyre 15000ft számolnak

-kaja( 3 fogás +torta)50 főre 200000ft a minimum

-zene,hangosítás 50000ft-"csillagos ég"

-ceremóniamester 30000ft-"csillagos ég"


Ami a szabadtéri esküvőt illeti, az sem sokkal olcsóbb,mert ki kell települni, székek, asztalok, világosítás, hangosítás, majdnem ugyanannyiban lesz mint ha egy igényes kert helységet béreltek.

2017. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az italfogyasztás kimaradt, az még olyan 150000-200000ft 50 főre ha felnőttekkel számolunk, ha gyerekek is vannak akkor kevesebb.
2017. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
pontosítom a kérdést: én is tudom, hogy a határ a csillagos ég, leginkább alternatívákra lennék kíváncsi, ki hogy oldotta meg szerényen, kis büdzséből, de mégis szépen, ízlésesen az esküvőjét.
2017. aug. 16. 13:48
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Dekorációkat pl aliexpressről fillérekért lehet rendelni. fotós pl ha diákot kerestek, akkor olcsóbban vagy majdnem ingyen megcsinálja. ha műanyag székeket vesztek és raktok ki, akkor azt szoknyaszékkel le kell takarni, méteráru boltban olcsóbban kijöttök ha ti varrjártok meg. vagy béreltek hosszú fapadokat, az is szépen tud kinézni. én raknék a padok széleire 1-1 virágcsokrot. főzhettek ti is, rokonokkal ha összefogtok, akkor meg tudtok főzni 50 emberre, és akkor csak termet kell bérelni. sütni szintén, még így is olcsóbban jön ki. boglárka szalonban lehet használt ruhákat venni, 30ezertől már láttam. pinteresten nézz körül "wedding diy" ha rákeresel, akkor biztos találsz még ötleteket hogy miket lehet még magad megcsinálni.
2017. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

Boglárka szalonban ha jól tudom 30ezerért diákok tudnak bérelni ruhát szallagavatóra például. Amihez diákigazolvány szükséges. Menyasszonyoknak 160ezer körül láttam.

Keress egy diákot akivel egyezik a méreted ;)

2017. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Nővéremék lagziján 65-en voltunk, szűk körű volt. Kaja-pia, eszem-iszon, dínom-dánom, tokkal-vonóval kijött 6-700 ezerből. Ebben benne volt a ruhabérlése, zenészek, fotós és videós egyben, minden költség.
2017. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!