Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg nem illik a muffin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem illik a muffin esküvőre?

Figyelt kérdés
Bocsánat a bugyuta kérdésért, de érdekelne más véleménye is. Otthon lesz tartva a ceremónia után a vacsora. Egy ismerősöm elvállalta a sütemények megsütését, kb 4félét fog csinálni. Én keveslem és otthon megemlítettem, hogy csinálok muffint (olyan fehér mázas tetejűt), de jól le lettem hurrogva, hogy az nem esküvőre való. (25főre simán meg tudnám csinálni!) Szerintetek tényleg nem illik?
2010. máj. 25. 14:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, jó ötlet, akár még a kezdőbetűket is ráírhatod, vagy piros szívet a fehér mázra :)
2010. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hú, engem nem érdekelne, illik-e, mert az a kedvenc süteményem. :)) Amellett meg - gondolom - lesz még másfajta süti is.. Én biztos megcsinálnám. (még a végén annak lesz a legnagyobb sikere) :)
2010. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem! Mi az hogy "nem illik"? Finom süti, közkedvelt.
2010. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg simán belefér, pláne, hogy mázasra csinálod :)
2010. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Szerintem meg amúgy már a megszokott esküvői sütik az uncsik, mint pld. linzer, meg hókifli, meg zserbó (bár kétségkívül mind finom), de én már annyi esküvőn voltam és unalmas ez az egyen-süti felhozatal.
2010. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A TE esküvődre az illeik, amit TE szeretnél. Ha ez a muffin, akkor az :-)
2010. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok olyan sütiről, ami ne illene esküvőre.
2010. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel mi illik. Akinek nem tetszik, majd nem eszik. Bár azért azt megfontolnám a helyedben, hogy biztos lesz rá időd?
2010. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A 'wedding muffin' tök jó! :) Nézd csak...

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy vagyok vele hogy egy csokis, barna muffint nem tudok elképzelni de gyönyörű szép fehér mázas muffin kupacokat már nagyon eltudok képzelni:D És az egyik előttem levőnek nagyon tetszik az ötlete hogy monogram vagy szivecskét rakj a mázra. De ha nincs időd tökmindegy a te esküvőd olyan lesz amilyet te akarsz.
2010. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!