Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg nem illik a muffin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem illik a muffin esküvőre?

Figyelt kérdés
Bocsánat a bugyuta kérdésért, de érdekelne más véleménye is. Otthon lesz tartva a ceremónia után a vacsora. Egy ismerősöm elvállalta a sütemények megsütését, kb 4félét fog csinálni. Én keveslem és otthon megemlítettem, hogy csinálok muffint (olyan fehér mázas tetejűt), de jól le lettem hurrogva, hogy az nem esküvőre való. (25főre simán meg tudnám csinálni!) Szerintetek tényleg nem illik?
2010. máj. 25. 14:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
ezek a wedding muffinok tényleg nagyon szépek, de szerintem te se gondoltad komolyan hogy az esküvője elött egész nap ezekkel szórakozzon :D
2010. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kérd meg anyukádat, vagy egy barátnődet, hogy vállalja át a muffinokat, mert sztem sem kedved, sem időd nem lesz rá a készülődés közben. amúgy kedves ötlet:)
2010. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Mért ne illene, egy mázzal bevont kis marcipánvirágokkal feldíszitett muffin még asztaldíszként is jól mutat.

Csinálj pár darabot a családnak mutatóba, és közöld velük hogy a menyaszony diktál.

2010. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó, és meg is tudod csinálni. 25 főre nem tart semmiből. Én két nappal az esküvőm előtt mézeskalács köszönetajándékot sütöttem 70 főre. Mindenkinek arra van ideje amire akarja.
2010. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok hozzászólást! Már máskor is sütöttem nagyobb mennyiségben és akkor is meglettek egy nap alatt. (Bár azok nem voltak díszítve) De mint ahogyan az egyik kedves válaszoló is lehet kérek egy kis segítséget egyik ügyes kezű barátnőmtől.
2010. máj. 25. 15:10
 16/20 A kérdező kommentje:
Húúú a belinkelt muffinok nagyon szépek!! Köszönöm!
2010. máj. 25. 15:13
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az esküvőnkön abba voltak a vendégek névjegytáblái beleszurkálva és mindenkinek tetszett.

Sok boldogságot!

2010. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ismerősödnek az esett rosszul,hogy nem bíztad rá teljes mértékig a sütést,hisz 4 féle süteményt készít,az eszméletlen sok munka és még így is keveselted.Ez lehetett a baja,nem az,hogy te milyen sütit szeretnél még az asztalon látni.Egyébként nem biztos,hogy kevés 4 féle süti plusz az esküvői torta.Ez attól függ milyen volumenü süteményekről van szó.A muffinok egyre divatosabbak esküvőn,én is szeretem,csinálni és enni is.Az ötlet mindenesetre nem rossz!
2010. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha csak az lenne süteménynek, akkor egy esküvőre tényleg így elég ócska lenne, de ha lesz más is akkor sztem csinálj bátran, nem tudom mi a baj vele ?!
2010. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Csak családon belül említettem meg, hogy én keveslem a 4féle sütit (mint kiderült anyukám is keveslette, így rendelt 1másik félét titokban, hogy ne sértse meg az önkéntes süti-sütőnket). Csak nálunk itt vidéken még mindig a "hagyományos" lagzis-süti lehet csak jó.

De tegnap kijelentettem, hogy már pedig én sütni fogok muffint és képeket is mutattam, meg elmeséltem, hogy én milyenre szeretném.....és Győztem!!:-)

Még egyszer köszönöm a támogatásotokat!

2010. máj. 26. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!