Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor kezdődik meg a pezsgés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdődik meg a pezsgés Badacsonyban? (június eleji lánybúcsú)

Figyelt kérdés
A barátnőmnek szervezem a lánybúcsúját, és szeretném ha Badacsonyban lenne. De nem tudom hogy június első hétvégéjén érdemes lenne-e. Este van pezsgés a borozósoron? Esetleg tudtok ajánlani helyszínt ami megfelelő lenne? A feladatok miatt fontos, h sok ember legyen. :) Köszönöm ha segítetek.

2017. aug. 26. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:

nincs :(


június végén voltam, még akkor is nagyon álmos volt az egész. Kb júli utolsó 2 hete, aug első 2 hete, amikor valami élet van, egyébként totál nihil az egész környék.

2017. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Badacsonyban már 2000 óta nincs nyüzsi sajnos, pedig tök jó hely volt. Sajnos nagyon kihalt.

31/f

2017. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, nem tegnap kezdődött ott a kihalás, rengeteg hely van bezárva.


Ha ilyesmi hangulatra vágysz, akkor talán még a legjobban Egerrel jársz.

2017. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Mindenképpen balatonparti lánybúcsút szeretnék összehozni. Minden évben lemegyünk borhetekre, akkor rengetegen szoktak lenni.
2017. aug. 26. 16:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor menjetek Fűredre. Ott viszonylag van élet tavasztól őszig.
2017. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tavaly szeptember elején voltunk Badacsonyban két hétig,rengetegen voltak,már májusban le kellett foglalni a szálláshelyet,utána csak szar helyekre lehetett volna menni,semmiféle kihalás nincs arrafelé.Idén húsvétkor voltunk,akkor is jó sokan voltak,kétlem hogy júniusban kihalt lenne minden.
2017. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha bulizós sok emberest akarsz, Siófokot tudnám ajánlani, igaz déli part, és szezon előtt ott se nagyon van élet szerintem, mindenképp 15-e után kéne tartanod, akkor kezdődik a szezon. A sétányon rengeteg beülős vagy táncolós hely van, az óriáskerék meseszép. De a Balatonon kb minden településen vannak egyébként ilyen meg olyan hétvégék, van miből válogatni :)
2017. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi sokat megyünk arra. Vas megyében lakom itt az emberek többségének van arrafelé nyaralója vagy csak leugrunk kirándulni, strandra. Tavaly sokan voltak, az idén nekem is furcsa volt, hogy nagyon kevesen. Igaz most augusztusban voltam, de akkor minden hétvégén és volt, hogy több napra is. Szerintem a június vége, augusztus közepe ott a legmozgalmasabb. A vonat járat is több. Pl. Szombathely-Bp járatnak van egy olyan szezonális járata, ami a Balaton északi partján végig megy, Badacsony az első megálló a Balaton parton, de ez csak júni közepétől-augusztus nem egészen végig jár. Az a lényeg ezzel is sokan lejárnak. Szerintem ha arra a környékre, a Balaton nyugati részére szeretnék akkor Keszthellyel tutira mész, mert az város (gimivel, egyetemmel, kastéllyal), ott mindig vannak, de tény Badacsonyi rész szebb. Füred és Keszthely közt csak faluk vannak, ott nem lehet kiszámítani mekkora az élet.
2017. szept. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Badacsonytomaj város :)
2017. szept. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Városnak város, az igaz, de sok minden nincsen a bulizáshoz, de még egy hétköznapi bevásárláshoz sem. :) Amúgy szeretem Badacsonytomajt, szeretek ott lenne.
2017. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!