Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit jelent ez? Nem igazodok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? Nem igazodok ki a páromon.

Figyelt kérdés

Én hoztam fel a témát, már elég rég..

Szerettem volna hozzá tartozni, hogy mondhassam, érezhessem , hogy igen, Ő a férjem .. , hogy ne csak a barátnő legyek.. -így nevez meg ha rólam beszél is.. Ami számomra enyhén bántó, többször meg is szóltam.

Komoly szándékkal hozakodtam elő a témával..

Együtt élünk több mint 4 éve, megismerkedtünk 6 éve..

Gyemekünk is született ezidő alatt.


Először csak elpoénkodta az egészet, ami nekem nagyon c@rul esett. Majd leönzőzött..

Ezután eljutottunk odáig , hogy azzal indokolja hogy nem akarja, "nem a papírtól leszünk boldogak" .. " a papírtól nem lesz könnyebb , se nehezebb" ..

Köszi, ezt én is tudtam..

Mit jelent ez?

Egyszerüen nem jutok dülőre , csak örlődök magamba..

Azt mondja szeret.. De nem tudom már mit gondoljak..


Hétvégén házasodik a legjobb haverja, azon természetesen ott kell lennie, mert közel álló személy és ott akar lenni.

Mi azért nem tudunk vele menni, mert külföldön lesz.

Több okból is a lehető legrosszabb időpont, hogy ő elmenjen, de menjen, ha akar.

Kérdésem, a haverja önzőségén miért kell ott lennie?

A haverja közelálló személy , én nem vagyok az ?


Hozzá teszem , elvileg "hívő" ember.

Templomba járt, elmondása szerint mai napig szokott imádkozni, gyermekünket is kötelezni akarja iskolás korától hittanra.

Keresztelő extra fontos, anélkül nem élet az élet.

Akkor az esküvő miért nem az?


Anno elmesélte, hogy nem így tervezte, előbb házasság, aztán gyerek. Gyerkőc elöbb jött..

Házasság azóta sincs, a fenti okok miatt..


Megkértem, ha megy az esküvőre , mert még nem biztos , kérdezze meg a haverját, hogy miért veszi el a lányt..

Csak hogy megtudjam mi hiányzik nálunk, vagy a páromból.


Másfél éve megy ez nálunk..


Véleményeket szeretnék.


2010. máj. 26. 10:58
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez így gáz, ha egyszerűen fogalmazhatok. Te vágysz a házasságra, ő meg nem, de azért a haverja esküvőjére kimegy külföldre is akár. Nélkületek. Keresztelő az nagyon fontos, meg a hittan, de a házassági eskü Isten előtt az nem. Nincs vmi vaj a füle mögött?
2010. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
82%
En soha nem ertettem, miert van az, hogy egy ferfi nem akarja elvenni a baratnojet, akivel mar evek ota egyutt van.Ebben az esetben meg kevesbe ertem, mivel hivo, es gyerek is van.Biztos vagy benne, hogy szeret teged ez a pasi?
2010. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Mielött valaki beírja, hogy beszélgetés..

próbáltam, próbálom folyamatosan.

De valahogy nem tudunk semmit megbeszélni, se kompromisszumot kötni..

Nem csak ebben a témában, másban sem.

Ami elég gáz.

Sokszor már azon agyalok , hogy halálra van ítélve ez az egész.

2010. máj. 26. 11:04
 4/40 anonim ***** válasza:
59%

"De valahogy nem tudunk semmit megbeszélni, se kompromisszumot kötni"


Na, itt írtad le a lényeget.

2010. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

11:02

Nem tudom mit gondoljak.

Szeret azt mondja, érezteti is normál esetben, de mikor előjön ez a téma akkor borul a bili..


Nem tudom értelmezni, nem tudom mit higyjek.


Nem szereti a nagy felhajtásokat sem, ezt is elmondta, én se, nem is kell akkora , egyszer ki is tértünk arra, hogyan is képzelném.. Szűk családi kör stb.

Ennyi, azóta csak a papír a téma..


Vissza térve a nagy felhajtásra, a haverjáé nem az ?

2010. máj. 26. 11:10
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, nálunk is hasonló a helyzet.

Második babánkat várjuk, az első épp szuszog.

Ő is vallásos, ugyan templomba nem jár(nem szereti a papunkat, érdekes egy emberke) keresztelő nálunk is kellett, de az esküvő valahogy közel távol szóba sem került. Nem ám valami pompás csinadratta, még csak a kéttanus ingyenes sem... Hogy miért? Én sem tudom. Hol idén akar eljegyezni, hol még nem tudja. és azt nem értem, ha már a gyerekeken keresztül magához, magamhoz láncoltam, láncsolódtunk- na ez most csúnya lett, akkor egy eskü, amitől a kapcsolatunk "több" lesz miért nem fér bele...

Megint el kell játszani az apaságizást, megint csak egy pasi lesz aki megajándékoz egy gyermekkel, de nem a férjem, és nekem is fura ez a hozzáállás, hiszen erősebb kötelék egy gyermek, mint maga az eskü, miért is nem tettük még meg...?

2010. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
58%

a férfiaknak nem olyan fontos a házasság.

sőt, felesleges pénz és idő pocsékolásnak is hiszik gyakran.

ettől még szerethet.

/talán kicsit hurok, meg nyúl érzését veti fel./

2010. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

11:03

Őszintén? Nem.

Ezért is fordultam kivülállókhoz, Hozzátok.

Ti hogy látjátok.

Persze mindent leírni nem lehet, másik felet is "hallani" kéne..


És szeretnék olyan pasiktól is véleményt olvasni, akik szintúgy nem akarják elvenni a párjukat , bármilyen okból.

2010. máj. 26. 11:12
 9/40 anonim ***** válasza:
70%
Szia!Hat ez nagyon szomoru,nem ertem a parodat,hiszen te egy nagyon kedves ,ertelmes no vagy.Nem ertem mit akar az elettol,hiszen van egy gyonyoru gyermeketek is,es igen is fontos a hazassag,es biztonsagot,szeretetet igaz osszetartozast jelent,ami nagyon fontos a boldogsaghoz!Mi a parommal lassan 3eve vagyunk elettarsak,es enis szeretnem par even belul a hazassagot,babt,es a parom is igy latja,hogy felesegul vesz par ev mulva,(remelem)de azt hiszem igen,mert o is emlegette,hogy leendo felesegem:-)En nagyon sajnalom,hogy a te parod nem veszi eszre,hogy mi az igazi ertekrend egy no szemeben,a csalad az osszetartozas a vilagon a legfontosabb,hogy erezze,hogy minden tokeletes,kell a hazassag.Nem tudom mit tehetnel,de en a helyedben valaszut ele allitanam,vagy osszekotitek az eleteteket,vagy akkor mjehet,mert biztos vagyok benne,hogy sok mas ferfi boldogan felesegul venne!:-) 22/L
2010. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is lényegtelen a "papír", szerencsére a páromnak is, így a szerelmünkre koncentrálhatunk, és nem nyaggatjuk egymást eltérő igényekkel. Ha nem így lenne, nem lennénk együtt, hiszen annak nincs sok értelme, hogy az egyik majd' meghal az esküvőért, a másik pedig hallani sem akar róla. Ha nem tudjátok megbeszélni a dolgot és nem tudtok megegyezni, akkor itt már nem pusztán arról van szó, hogy eltérnek az igények, hanem a kapcsolat alapjában hibás.
2010. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!