Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudok segíteni a páromon? Nem...

Tudok segíteni a páromon? Nem akarom, hogy alkoholista legyen.

Figyelt kérdés
Ott kezdődött az egész, hogy munka után eljárt edzésre. Aztán megivott 1 sört. Nyáron 1,5 hónapig szünetelt az edzés, hát az 1 sörből 3 lett. Tudom, hogy ő egyedül nem inna, a munkatársai hatására iszik. (Hétvégenként ha velem van, 1 korty alkoholt sem kíván. Vele vagyok egész hétvégén, tudom hogy nem iszik.) Kiderült, hogy az apja alkoholista volt (a szülei elváltak). Félek, hogy majd belőle is az lesz. Szeretem, segíteni szeretnék neki. Hogy tehetném? 19 éves vagyok.
2009. aug. 31. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak iszik,de nem szokott berúgni,akkor huszonévesen normális. Ha néha-néha berúg,még az is belefér. Azon,hogy alkoholista lesz e,még ráérsz gondolkozni.
2009. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy sokszor letagadja, hogy ivott. Nem szoktam érte cirkuszolna, csak mondja meg, hogy megivott 2 vagy 3 sört. Nyelek egyet, és ennyi. Akkor tudom, hogy nem kérhetem meg, hogy menjünk bevásárolni (tescoba, 1 hétre előre), mert nem fog kocsiba ülni.

De ő letagadja, de hát pár perc után észreveszem, vagy ha mégsem, másnap úgyis megtudom. :(

2009. aug. 31. 14:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha éhgyomorra issza a söröket, berúg tőle.
2009. aug. 31. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:

ha letagadja az para, de az ivással nincs gond. ha nem minden nap iszik, akkor igyon, én is iszok, mindenki iszik.

főleg haverokkal. :)

2009. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!