Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Testkiemelő menyasszonyi ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testkiemelő menyasszonyi ruha alá mit vegyek fel, hogy ne rezegjen benne a fenekem meg a combom mikor lépek?

Figyelt kérdés
Abroncs nélküli menyasszonyi ruhám lesz, aminek viszonylag vékony az anyaga. Én erős vagyok combban és fenéktájt => zsírosabb vagyok itt. Namármost, mikor lépek a ruhában, akkor elkezd rezegni ez a zsírrész, ami a ruhában is látszik. Milyen ötletetek van, hogy mit kéne alulra venni, ami képes lenne szilárddá szorítani ezt a részt?
2017. szept. 18. 13:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Fehernemu szakuzletekben biztos tudnak ajanlani ilyesmiket. Bar, azt nem ertem, hogyha szarul all, akkor minek kell pont ez a ruha?
2017. szept. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Biztos, hogy előnyös lesz a testalkatodra egy ilyen ruha?
2017. szept. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahol vásárolod/varratod a ruhát nem tudnak valamit ajánlani ami pontosan illik alá?

Ahogy leírod ezt a ruhát én alapnak képzelném azt,hogy valami aláöltöző is van hozzá. Még tökéletes alakra sem előnyös ha annyira mindent kiemelő.

2017. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ezek a deréktól térdig érő, nagyon szoros "karcsúsító" nadrágok, nekem most a Slim and Lift jutott eszembe, de biztos van még sok más ilyen. Személyes tapasztalatom nincs benne, szal nem merem 100%-osan ajánlani, de egy próbát szerintem megér.
2017. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Na de se alsószoknya, se bélés nincs abban a ruhában?

Alakformáló fehérnemű kell neked,

[link]

vagy sortos, bár az felül csinálhat hurkákat.

2017. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Most ez akkor esküvő vagy divatbemutató?
2017. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ mennyi a + kg a kérdezőn. Ha nagyon husis, ahogy Ő írja zsírosabb, akkor az alakformáló fehérneművel nem tudja elrejteni a plussz kg-at.


A nagyon alakot követő, passzos ruha ebben az esetben mindenképpen előnytelen, és az is lehet,hogy ugyan maga a ruha csinos (lenne), de nem érzi jól magát benne a nagy napon a menyasszony.

2017. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

na én ezért nem feszülős ruhát választottam, mert nem akarok azon filózni, hogy milyen a seggem a ruhában.

és még így is veszek alá alakformáló bugyit.

2017. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Hát alapvetően sztem a ruhaválasztás is rossz... nem fikázásból, de én is hasonló típus vagyok. Erős comhoz meg fenékhez nem illik vékony anyagú, cuppanós ruha. Ha lehet, akkor még most inkább egy vastagabb anyagú, A-vonalút válassz. Ha ez nem megoldható, menj be egy Triumphba, és kérj vmi bombabiztos alakformáló alsóneműt.
2017. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Olyan 6-8 kg feleslegem lehet, ami annyira nem sok, de az combban és fenékben van. Nem testhez simulós lenne a ruhám, hanem finomabb az anyaga, és emiatt mozgás közben, ha a combom, fenekem berezeg, akkor azt mutatja.

Volt eredetileg ruha foglalva rendes szalonban, csak sajnos úgy alakult, hogy nem fogom tudni mégsem kölcsönözni, mert aki elvitt volna a szalonba (az ország egy másik szegletében van) az sajnos nem tudja vállalni az ígértek ellenére, hogy az igazítás, elhozatal, meg visszavitelt vállalja, én meg nem tudok vezetni, és ismerősökkel se nagyon rendelkezek, akik megoldanák a 3x-i utat.

Abroncsos ruhában nem látszottak az érzékenyebb részeim mozgás közben, de mivel most abroncs nélküli ruhám lesz, ezért csak most esett le, hogy az bizony mutatja a rezgősebb részeimet, ha pl sétálok.

2017. szept. 18. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!