Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Testkiemelő menyasszonyi ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testkiemelő menyasszonyi ruha alá mit vegyek fel, hogy ne rezegjen benne a fenekem meg a combom mikor lépek?

Figyelt kérdés
Abroncs nélküli menyasszonyi ruhám lesz, aminek viszonylag vékony az anyaga. Én erős vagyok combban és fenéktájt => zsírosabb vagyok itt. Namármost, mikor lépek a ruhában, akkor elkezd rezegni ez a zsírrész, ami a ruhában is látszik. Milyen ötletetek van, hogy mit kéne alulra venni, ami képes lenne szilárddá szorítani ezt a részt?
2017. szept. 18. 13:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm azt a fehérnemű ajánlást! Nem is tudom, hogy miért nem gondoltam rögtön ilyenre!
2017. szept. 18. 13:59
 12/17 A kérdező kommentje:

Ilyesmi féle ruhám lesz kb: [link]


Szinte minden ruhát hátul kinyom a fenekem.

2017. szept. 18. 14:07
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
6-8 kiló nem sok, annyit egy vastagabb anyagú, vagy combban direkt megerősített alakformáló harisnya is meg kell hogy tartson.
2017. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A ruha álomszép. Akkor ez nem cuppan, nem tapad Rád, hanem úgy "testkiemelő", hogy körüllengi a testedet deréktól lefelé.

Szerintem is alakformáló fehérnemű. És a 6-8 kg az nem vészes.

2017. szept. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Vannak ilyen alakformáló ruhák, nadrágok, harisnyák, meg mittudomén, menj el egy jó fehérnemű szaküzletbe, ott tudnak majd segíteni.
2017. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nekem hasonló ruhám volt, és a szalonban ajánlottak hozzá kisméretű abroncsot, ami épp csak elemeli. Persze más lesz az összhatás, a ruha esése, én nem is kértem (pedig úgy is szép volt), de neked esetleg ez is egy opció, az alakformáló alsónemű mellett/helyett.
2017. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Vegyel ala alsoruhat vagy varras egyet

Ruha tenyleg szep

2017. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!