Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nálatok is sokan nem írták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is sokan nem írták alá a borítékot?

Figyelt kérdés

Nálunk a nászajándék pénzt a többség menyasszonytánckor dobta be. Csak azok adták oda külön, akik tárgyi ajándékot hoztak vagy korábban el kellett menniük a lagziról.

2 nappal később, amikor "leltároztuk", mi gyűjt össze, azzal szembesültünk, hogy a vendégek kb 2/3-a névtelenül dobta be a borítékot/képeslapot.

Csak azért furcsálltam nagyon a dolgot, mert én mindig aláírtam...

Senkit nem azért hívtunk meg, hogy ajándékot kapjunk, aki nem hozott semmit (mert ilyen is volt), annak is örültünk. Csak pl. vannak olyan képeslapok, amire van írva szép kis versike, és az sincs aláírva... :(


2017. okt. 6. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, mindenki aláírta.
2017. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki aláírta. Én is mindig aláírom.
2017. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon fura. Nálunk mindenki aláírta.
2017. okt. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kettéválasztom a dolgot vendégként is. Ha nászajándékról van szó, azt nyilván névvel adom. A menyecsketáncos borítékgyűjtés - szerintem - viszont nem erről szól. Régen pl. még csak nem is borítékot adtak, hanem vagy a mennyasszony ruhájába tűzték, vagy a "söprögetéshez" szétszórták...


Ha olyan lagzira vagyunk hivatalosak, ahol a pénzt a tánc alatt "kérik", akkor nem szoktuk aláírni a borítékot. Csak ha külön ajándékként adjuk oda.

2017. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig amit a menyatáncba dobnak, azt nem szókták aláírni. Pont azért, hogy ne legyen belöle később hiszti, hogy ki mennyit adott.

Amit külön nászajándékba adják azt alá szokták írni, de a menyatáncnál én sosem láttam még borítékot sem nagyon...

2017. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom,a menyasszony táncba adottat jobb nem aláírni, pont azért, hogy ne az legyen ki mennyit adott.
2017. okt. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De épp azt mondom, hogy nálunk a nászajándékot dobták be menyasszonytánckor! Aki külön is adott, és be is dobott, az aláírta. De a vendégeink nagy része nem adott külön, csak akkor. És ezt nem tudták előre, hogy így lesz!
2017. okt. 12. 07:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért tették borítékba, hogy ne lássák a többiek mennyit dobnak.

Meg szolott lenni nászajándéknak külön doboz, oda is be lehet dobni. Oda is érdemes boritékba, nemcsak hogy ti ne tudjátok, hanem mások se azt nézzék mennyit dobnak.

2017. okt. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!