Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő alatt gyerekmegőrző?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő alatt gyerekmegőrző? Hallottatok ilyenről?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz az esküvőnk és erősen dilemmában vagyunk, mivel viszonylag sok ismerősünknek van/lesz addigra kicsi gyereke. Semmiképpen nem akarom kikötni, hogy gyereket nem lehet hozni, ugyanakkor nagyon nem szeretném, ha a szertartás alatt valamelyik ordítani kezdene...


Arra gondoltam, hogy köztes megoldásként felvennénk egy vagy két (vagy amennyi kell) dadust, akik egy erre a célra kijelölt szobában erre a 30 percre vigyáznának a kisebb gyerekekre. Előtte-utána tőlem úgy őrjönghetnek ahogy akarnak :))


Ti ilyesmiről hallottatok már? Én még nem, de nekemnagyon kézenfekvő, egyszerű és biztonságos megoldásnak tűnik.


2017. okt. 12. 11:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
72%

Egy esküvőre nem valók gyerekek. A céges bulira sem viszed magaddal. Nekik is rossz ha oda vannak rángatva egy szertartásra ahol csendben kell lenni, nem csinálhatnak semmit amit a gyerekek csinálni szoktak, a bulin meg végképp semmi keresnivalójuk.


Szoktak egyébként gyereksarkot csinálni, de inkább a bulira, nem a szertartások idejére.

2017. okt. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az ötlet jó és én a helyedbwn leülnék az anyukákkal brainstormingra: ők ismerik a gyerekeiket, ők tudják megmondani, hogy kibír-e 30 percet anya/apa nélkül. Ne félj felvetni az ötleted feléjük, én örülnék egy ilyen opciónak és szerintem lesz bővem pozitív visszacsatolás tőlük is. Ezzel a taktilával az esetleges sértődést is időben tudod orvosolni.
2017. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
87%
Nekem eszembe sem jutott volna, hogy a kisgyerekemet magammal vigyem egy esküvőre. Nem is értem, miért kellene.
2017. okt. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
80%

9!


Miért? Mert nem akarja, hogy mondjuk a templomi szertartás közben a 3 éves Pistike téli torokbol üvöltson, mert az anyja nem engedi, hogy felmasszon a Jézus szoborra? Vagy a pár hetes Pannika álljon neki sírni, mert épp éhes, miközben ők épp gyűrűt váltanak az anyakönyvi hivatalban? Nem minden szülőnek van annyi esze, hogy tudja kezelni a gyereket, sajnos

2017. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nagyon szuper ötlet. Eszembe sem jutna megsèrtődni. Épp ellenkezőleg. Roppant hálás lennék, ha valaki segítene lekötni a két örökmozgómat. Ha lesznek csecsemők az esküvőn, ne feledkezzetek meg a pelenkázási és szoptatási lehetőségről sem. A szertartáson nem gáz, azt ki lehet bírni, de ha a lagziba is mennek a babák, akkor nagy könnyebbség, ha van egy pelenkázó asztal, meg egy paravánnal elkerített 4-5 kényelmes szék/babzsák/fotel.
2017. okt. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
25%
#13 szoptatott babát nehéz rábízni másra. Pici babának az anyukája mellett van a helye. De ő elvan a hordozókendőben. 2-3 éves gyereket viszont tényleg öngyilkosság bármilyen felnőtt társasági eseményre vinni. Nagyobbacska, 4-5 éves gyerekek viszont jól ellehetnek a dadával.
2017. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
90%

szoptatós gyereket nem vinnék, szerintem a pár is megérti.

ha párom családja, barátai hívnának meg, és én nem mennék, ő mehetne.

de egy négy évest sem vinnék, kidől 11kor, marad a nagyikkal , mi meg tudunk bulizni


egy estére le lehet szakadni a gyerekről

2017. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

bizonyos korosztályú gyerekeknek jó lehet.


de az én 1 éves kisfiamat még tuti nem kötné le az ilyesmi, neki még én kellek, pedig már "nagy".


tehát vagy nem mennék el az esküvődre, vagy csakis a gyerekkel - viszont a nyafi első jelekor menekülnénk ki a teremből:)

2017. okt. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet, de ez sajnos nehéz kérdés, mert a szülők hozzáállásán is múlik. Mivel rendszeresen járok templomba, ezért sajnos gyakran tapasztalom, hogy a gyerek kiabál - mi meg hallgatjuk, mert az anyuka nem is akarja kivinni. Nagyon zavaró. Tudom, az ősanyák szemében most én vagyok a sátán... Barátnőmnek is 1 éves babája van: mindig hátul vannak és ahogy látja rajta az első nyűg-jelet, egyből viszi ki.

A gyerekmegőrző is jó ötlet, de oda inkább már nagyobbakat szoktak vinni. A síró kisbabákra nem megoldás, mert az anyjukkal vannak, ő meg ott akar lenni végig a szertartáson.

2017. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

3 évesem van, esélytelen, hogy idegenre bízzam.


Rákérdeznék az aránál, hogy mik a terveik gyerekekre nézve, és ha megfelelőnek találom viszem, ha nem nem. Inkább itthon rokon vagy bevált bébiszitterre bíznám, mint ott akárkire.


Még az lehet megoldás, hogy nem csak mi megyünk, hanem a bébiszitter is jön velünk, de gondolom plusz egyfőt nem látnátok szívesen vendégül.

2017. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!