Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hova menjek edzeni, ha van...

Hova menjek edzeni, ha van egy 7 hónapos babám, ahol van számára is játszóház és míg edzek vigyáznak rá? Van valahol ilyen Budapesten?

Figyelt kérdés
A terhesség alatt kicsit megereszkedtem, mint szerintem a nők többsége, hasam már alig látszik, viszont a terhesség előtt edzettem rendszeresen. Szóval most, amit a tükörben látok elszomorít. Egészségesen étkezem, itthon próbálok edzeni, de nem tud annyira motiválni, mintha eljárnék valahova rendszeresen így nem is veszem annyira komolyan, mint az előtt. Nem akarom és nem is tudom folyton a nagyszülőkre sózni a gyereket. Tudtok valami jó helyet, ahol egyáltalán vigyáznak 1 évnél fiatalabb gyerekekre míg az anyuka újra formába tudja hozni magát?

2013. júl. 3. 09:14
 1/1 anonim válasza:
BBGO Fitness, 14. kerület. bbgo.hu
2013. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!