Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyen esetben hogy keressek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben hogy keressek fodrászt menyasszonyi frizurához?

Figyelt kérdés

A legkönnyebb az lenne, ha lenne fodrász, akihez rendszeresen járok, de az nincs. Hosszú, göndör hajam van, és évente kétszer átvágatom a végét a Bio fodrászatban, ott pedig ahhoz a fodrásznőhöz kerülök, aki éppen szabad. Anyukámnak sincs állandó fodrásza, ő is ide jár, akihez éppen kerül (de amúgy nagyon elégedettek vagyunk, csak így nem tud kialakulni egy bizalmi kapcsolat egyik fodrásznővel sem.

A családunkban nincs fodrász szakma, baráti körben sincs.

Mi Bp. agglomerációjában lakunk, a városunkban amúgy rengeteg fodrászat van.

Ami nehezíti még, hogy szezonban lesz, augusztusban.

Ilyenkor hogy kezdjek neki?



2017. okt. 18. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
ha fent vagy facen, ott lépj meg menyasszony csoportba, én is ott találtam fodrászt, elmentem próbára és tökéletes volt.
2017. okt. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó ötlet:)
2017. okt. 18. 09:21
 3/3 anonim ***** válasza:
A másik lehetőség, hogy ha volt a közeletekben, baráti/rokoni/ismerősi körben esküvő, náluk is érdeklődhetsz, hogy ki csinálta, és milyen volt, mennyire volt megelégedve. Illetve barátnőktől is, hogy kihez járnak fodrászhoz. Illetve ha most kiválasztasz valakit, lehet, hogy érdemes lenne az esküvőig hozzá is járni a rendszeres vágatásra, hogy megismerd, és kialakulhasson az a bizalmi kapcsolat, amit hiányolsz.
2017. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!