Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Párosan kell meghívni őket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párosan kell meghívni őket?

Figyelt kérdés

A barátnőim akiket szeretnék meghívni az esküvőmre nagy része már tartós párkapcsolatban él. Tényleg úgy "illik", hogy a párjaikkal együtt hívom meg őket?

Mert sajnos a legtöbbjük párjával vagy nincs semmilyen viszonyom(mert nem nagyon ismerem őket személyesen) vagy pedig nem épp szívemnek kedves az illető. Ilyenkor mit tudok tenni?



2017. dec. 19. 13:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

Én egy esküvőn voltam a kedvesem nélkül (nem tudott eljönni, sajnos), borzalmasan szar volt.

Ácsorogtam, ücsörögtem, beszélgettem, de csomószor elvonultam kintre, néztem a csillagokat és próbáltam nem elbőgni magam, hogy ő nem lehet velem.

Emellett táncolni sem táncoltam, pedig csomóan felkértek, de neeem, kösz.


Nem muszáj meghívnod őket, de akkor ne csodálkozz, ha ők sem mennek el.

2017. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%

Barátnők párjait én mindenképp meghívnám, hacsak nem nagyon kicsi az esküvő.

Szerintem az, hogy az adott személy párját hívjunk-e vagy sem, azon múlik, hogy a személlyel milyen szoros a viszony, illetve hogy egy meghívott csoport tagja-e, értsd: kollégák, csapatsport esetén csapattársak, kórustársak, stb. Alapvetően nem párt kell biztosítani neki, hanem társaságot, akikkel el lehet lenni egész idő alatt.

Viszont a szoros a kapcsolat, márpedig nyilván nemhiába vagytok barátnők, én mindenképp biztosítanám nekik a +1 fő lehetőséget.

2017. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
27%
#11: Mondjuk azért ott is baj van ha te ennyitől bőgsz.
2017. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%
13: Szerintem meg nem ez volt a kérdés. De azért klassz, hogy van itt egy önjelölt pszichológus:)
2017. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van egy kedves barátom, aki a meghívó átadásakor látta először a páromat, de eléggé egyértelmű volt, hogy őt is meghívják. Nem is mentem volna nélküle. Szóval nem kell, csak hát a párom hozzám tartozik, érted, vele akarok megjelenni, nem egyedül.
2017. dec. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
8%
#14: Mert az nyilván kérdés volt, hogy Te bőgsz-e, vagy, hogy önjelölt pszichológusnak tartasz-e. Érv nincs, személyeskedsz, ez az igazi vitakultúra. Gratulálok!
2017. dec. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

#16

Én a világért se akarnék beleszólni, de nem baj, hogy te kezdted a személyeskedést? :D

2017. dec. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
31%
#17: Szerintem nem vagy tisztában a személyeskedés fogalmával. Én csak azt írtam, hogy ha valaki ennyitől bőg, ott valami nincs rendben. Ő azt, hogy önjelölt pszichológus vagyok. Ha nem érzed miért személyeskedés az egyik és miért nem a másik, akkor kár vitatkozni.
2017. dec. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat :)
2017. dec. 20. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!