Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány főt lehet még meghívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány főt lehet még meghívni egy 80nm-es lakásba vendégségbe?

Figyelt kérdés
Szeretnénk megvendégelni a barátainkat az esküvőnk után pár héttel. Olcsóbb és kényelmesebb lenne, ha hozzánk jönnének. Szerintetek hány főt lehet ekkora lakásba meghívni, h senki se érezze, h nyomorog?
2017. ápr. 9. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk a lakás elrendezésétől és az ülőhelyektől is függ, de szerintem 20 embernél több már nem nagyon fog elférni normálisan. Ha olyan akkor már a 15 sem lesz egy helységben egyszerre.
2017. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagy a nappali, ülőhely van jelenleg 15 fő számára de simán befér még több szék. A háló kb 10nm az kiesik, a fürdő-wc 6 nm. Szóval maga a lakás elrendezése nagyon jó. Én 30 embert szerettem volna meghívni, de félek, h nyomorgás lesz
2017. ápr. 9. 12:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Állofogadás jelleggel simán megy a 30.
2017. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ültetős, akkor szerintem max 20, ha állófogadásos vagy házibulis, akkor 30. Egyébként az sem baj, ha picit több lesz, mert a tapasztalatom azt mutatja, hogy a legjobb hangulat a konyhában és a fürdőben szokott lenni :-)
2017. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tudsz hivni 30at.
2017. ápr. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha meghívsz 30at, eljön majd max 25, szerintem el fogtok férni, mi kb ekkora helyen 40 fős családi bulit is tartottunk már. Nah, az zsufi, innen nézve nyugodtan hívhatsz 30at.
2017. ápr. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!