Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak, hogy ne bőgjem majd végig a saját esküvőmet?

Figyelt kérdés

35 éves budapesti Férfi vagyok, és ÉRTELMES tanácsokat szeretnék kérni a címben említett témában. Szerelmesek vagyunk egymásba a párommal, szeretném feleségül venni és szeretné, ha feleségül venném.

Az "baj" azzal van, hogy nagyon romantikus vagyok és már attól is könny szökik néha a szemembe, ha a párom mélyen a szemembe néz és mosolyog rám. Pusztán a gyönyörű tekintetével meg tud ríkatni, úgy néz rám olyankor, ahogy eddig senki. Félek, hogy ha esküvőnk lesz, akkor végig fogom bőgni az egészet. :) Természetesen a boldogságtól :)


Ilyen tanácsokat nem kérnék, hogy akkor ne menjek el az esküvőmre meg ilyesmi. :)


Köszi



2018. jan. 26. 13:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Több megoldás is van:

- próbáljátok úgy megoldani, hogy ne legyen nagyon megható szövegelés meg csöpögős zene, inkább a humorra menjetek rá,

- vagy éppen ellenkezőleg, csináljátok az egészet borzasztó romantikusra és érzelgősre, és akkor mindenki bőgni fog, nem csak te,

- amikor úgy érzed, mindjárt elsírod magad, kezdj el vmi totál másra gondolni és pislogj felfelé,

- vagy pedig tojd le magasról, hogy ki mit gondol, és sírj, ha az esik jól.


Már voltam egyébként olyan esküvőn, ahol a vőlegény elsírta magát, szerintem aranyos volt.

Csak emiatt lefújni az egész esküvőt pedig nagy butaság lenne.

2018. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos a magyar férfiakba belenevelik ezt a mentalitást, hogy szégyen egy férfinak sírni/kimutatni az érzelmeit. Kevesebb frusztrált férfi lenne, ha nyugodtan kimutathatnák mit gondolnak, éreznek.

Nekem nem lenne gáz, ha sírnál, de megértem, hogy kerülni akarod.

A xanax nem hülyeség, én apám temetése előtt vettem be. Egy könnyet nem hullajtottam, pedig elég készen voltam, de valahogy arra az időre lenyugtatott. Tudom nem ugyanaz a kettő. -_-

2018. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
28%
Nyugi, ha végigbőgnéd, nyugodtan hivatkozhatsz arra, hogy a szertartás előtt megettél egy kosárnyi hagymát. :DDDDD
2018. jan. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is sírt, és imádom érte azóta is, pedig már 8 év eltelt azóta. :)
2018. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod kiszámolni, hogy milyen reakciót fog belőled kiváltani a szitu. Mi egyébként az utolsó közös táncpróbánkon bőgtünk egy óriásit. Utána már nem sírtunk. :)
2018. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
24%

bakker, én kiábrándulnék belőled, az tuti, nekem ez túl gej.


szeretem, ha egy ffi tud sírni, de nőben sem bírom az ilyen meghatódok-minden-szaron típusúakat, hát még pasiban.


ez kiábrándító!


legyen már tartás bennned, apám!


most azon mit kell bőgni, ha ránézel?


és szex közben is szoktál sírni?

2018. jan. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Baj, ha elérzékenyülsz?

Én nem vagyok sírós, de amikor megláttam, kijött a könnyem. Piszok sok feszültség is felszabadult, jólesett.

Senki nem kritizálta.

2018. jan. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ereszd el a könnyeket. Meghat téged és ennyi. Nincs ezen mit szégyellni - ez is TE vagy. Nem hiszem, hogy megtudod állni...ha valaki érzékenyebb típus, a feje tetejére is állhat, nem tud másképp viselkedni.
2018. febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!