Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeritnetek giccses egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeritnetek giccses egy ilyen esküvő?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén kiver a víz, ha belegondolok, hogy én leszek a menyasszony... Nem szeretem a felhajtást, de mostmár kezdek izgatottá válni.

A helyzet az, hogy kicsi esküvőt akartunk, de a szülőkkel összeülve megnövekedett a létszám, így kb 60an leszünk max.-ezt nem bánom, mert ez nekik is fontos esemény, nem létszükségletünk párommal, hogy kevesen legyünk, csak spórolni akartunk (a szülők állják a nagy részét a dolgoknak). Most én kicsit kezdem beleélni magam:

a vacsora helyszínén a kertben lesz a szetartás. Lehet kapni picike buborékfújót, arra gondoltam köszönő ajándéknak lesz, és a szertartás végén meg fújkálják a buborékokat.

Dekoros nem lesz, mi díszítjük a helyet: van olyan ledfűzér, amire lehet fotót csiptetni. Mivel a vendégek zöme jóbarát, közeli rokon, arra gondoltam hogy olyan velünk közös, az évek alatt összegyűlt képeket csiptetünk bele, és néhány helyre kirakjuk őket (háttérbe székek mögé, ifjú pár mögötti díszlet is pl). Persze mértékkel asztaldísz, némi lampion, de nem akarok organza szalagok tömegét lógatni a plafonról.

Lesz kreatív fotózás, ahova arra az időre elhoznám a lovam (nem minden kép lovas lenne, de pl szerintem jópofa pl lovaglócsizmában, meg ilyenek. Párom pedig motorozik, semmiképp nem akarom kihagyni azt sem.

Volt még egy ötletem: valamikor este (vacsora után/alatt/stb...) ilyen repülő papírlámpásokat felengedni. Szerintem romantikus és nem kirívó giccsek egy esküvőn, de párom azt mondta kezdek túlzásba esni....

Úgy érzem, "mit kell így ünnepeltetni magunkat", de amúgy meg nem így szokott ez menni? Olyan kettős érzéseim vannak, de úgy érzem, ha esküvő, akkor legyen szép, kicsit elegáns, kicsit romantikus.

Szerintetek ez nagyon giccses? Vagy ilyenek az esküvők?



2018. febr. 2. 18:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy ezekhez való dolgokat mind e-bayről, wish-ről, stb... rendelném meg, az egészbamit itt leírtam nem kerül többe 50-69 ezernél, szerintem ez nem sok egy díszletre, már ha az anyagiakat nézem (csak hogy ne értsétek félre, nem mértéktelen pénzszórás a célom)
2018. febr. 2. 18:44
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem giccses, tök aranyos, tetszik az hogy szűk körű mégse egy sima "vacsora". A ledfüzéres fényképek is tök jók, meg a papírlámpás rohadt jó. Még esetleg tüzijáték is lehetne, persze gondolom ehhez kell valami önkormányzati engedély vagy ilyesmi, mert ugye az csak szilveszterkor legális.
2018. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meghitt, egyedi és kreatív. Sok boldogságot!
2018. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Tüzijátékot nem akarok, mert szeretnék zenét a lamoionok alatt :)

Erre gondoltam:


[link]


A bevonulást (mikor megyek az "oltarhoz") meg erre (meg a szertartás alatt is tőlük valamit, ezt folytatva)


[link]

2018. febr. 2. 18:57
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönjük :)
2018. febr. 2. 18:59
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A papírlámpás eszméletlen szép és hangulatos....de 2011-12 óta tilos Mo-on, tűzveszélyesség miatt; óriási büntetéseket lehet kapni, én ezért tettem le róla.

[link]


Mi is ezért mondtunk le róla, pedig gyönyörű...

2018. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ó de kár! Ezt nem tudtam... Pedig olvastam olyan oldalt (magyar) ahol lehet kapni, csak rögzíthető kell legyen... Hát sajnálom

És szerintetek a led-es héliumos lufik ugyanilyen célból?

2018. febr. 2. 19:47
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha nem akarod felengedni, hanem rögzítitek akkor lehet, ill. a led-es lufi sem tiltott úgy tudom - csak sokan jelezték hogy hát...elég környezetszennyező. Így én még keresem az igazán hangulatos fénymegoldást az esküvőnkre :)


És hogy az eredeti kérdésre válaszoljak: nem, nem giccses ;)

2018. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Mi minden esküvőn, ahová hívtak minket, csináltunk lufipostát, ledes égővel, előre megcímzett, felbélyegezett, a párt ábrázoló képeslappal. Mondhatom, nagy sikere volt mindnek. Gyönyörű, ahogy a rengeteg lufi fény pötty távolodik az esti égen, és a násznépet összekovácsolja ez a látvány, sokáig beszélnek róla. Az utolsó esküvőről 7 darab képeslap érkezett vissza, az még külön öröm volt az ifjú párnak, hogy vadidegen emberek is (a megtalálók) hozzáfűzték a jókívánságaikat. Érdemes nagy teljesítményű gombelemmel felengedni, mert az közel egy hónapig világít, mígnem amit a lufisok adnak hozzá, az csak egy napot. kb. 70 ezer forintba került. ...és valóban! restellem magam, nagyon, hogy szennyeztem a környezete 32 -7 darab gombelemmel, ami végül is valahol elnyelődött a földbe. Vagy a fél palack hélium miatt kellene rosszul éreznem magamat?
2018. febr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
lemaradt a lényeg: Nem giccses, hanem kedves dolog a társaságról képeket kitenni, szeretik viszontlátni magukat az emberek:) és a buborék fújás is rettentő kedves dolog. Jó úton jársz, ne hagyd magadat lebeszélni róla. Ünnepeljenek titeket csak nyugodtan, ezért jönnek a vendégek.
2018. febr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!