Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruha szalonokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruha szalonokban mennyire bunkóság alkudni?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz az esküvő és emiatt minden szolgáltató ad kedvezményt, de a kérdés, hogy ruhaszalonokban is "szokás-e" ez.
2018. febr. 12. 15:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy diák vagy nem zárja ki, hogy legyen esküvőd, de oké...:)))

Ha meg tökéketes akarsz, akkor meg nem értem miért fájna rá áldozni. Nem verik a fejedet, hogy egy majdnem 200k-s ruhához ragaszkodj, ha meg ennyire az kell, ne legyél már annyira sóher, hogy alkudozni próbálj... Nem kicsit lenne kínos a dolog.

2018. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Persze könnyű ezt leírni. De ha megtalálod a tökéletes álomruhád, olyankor nem adod fel olyan könnyen, hogy rajtad lehessen aznap. :)
2018. febr. 12. 15:58
 13/23 anonim ***** válasza:
86%

Spórolj máson

Nekem Daalarna volt, az gondolod, hogy nem ennyi volt

2018. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy kínos lenne, nem tudom, nem vagyok az az alkudozós típus, így fogalmam sincs...

Ezért is kérdeztem. De ha mindenki ennyire ellene van, majd kitalálom, hogy mennyire fontos nekem ez a ruha. :)

2018. febr. 12. 16:01
 15/23 anonim ***** válasza:
74%

Figyelj, én a harmadik szalonban kíváncsiágból nem mondtam meg, hogy esküvői ruhát keresek, csak fehér ruhát egy bálra.


Így rögtön jóval olcsóbb lett mindegyik ruha :D

2018. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

De szerinted miért adnának kedvezményt csak mert péntek? Más szolgáltató azért ad, mert így ki tud titeket is szolgálni és másnap egy másik esküvőt is. Azt a ruhát ami rajtad lesz, viszont úgyse tudja másnap másnak adni, úgyhogy nekik teljesen mindegy milyen napon esküszöl.


Amúgy a többiekkel értek egyet, a házasság lényege nem a rongyrázás, annyit költs amennyit megengedhet az magadnak. Én varrattam a ruhámat, egyszerű volt, ahogy az egész esküvő és nem azért mert nem engedhettük volna meg magunknak, hanem mert nem másoknak akartunk megfelelni hanem örültünk egymásnak és meghitt gyönyörű nap volt

2018. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%
Varratás valóban jobban megéri, ha megvan a kép a ruhádról, nagyon hasonlót egy jó varrónő megcsinál, kábé harmadennyiért... de drága helyen is max a fele. És akkor az még csak nem is olyan lesz, amit ki tudja, hányan hordtak előtted.
2018. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Sajnos nem hiszem, hogy engednének. Tényleg baromira túl van árazva az esküvőipar. De hiába alkudnál, mivel ha neked így drága, úgyis megveszi/kibérli más helyetted, tehát nem adják olcsóbbért. A péntek lehet, hogy máshol kedvezményes, de ruha szempontjából mindegy. Úgysem tudja másnap szombatra újra kiadni, tehát mindegy, hogy melyik napon van rajtad.
2018. febr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%

Ahol én jártam, az egyikben kérdés nélkül azt mondták, hogy irányár a bérlés összege. A másiknál megkérdeztem, hogy alkuképes-e bérlet.


Nekünk is pénteken lesz az esküvőnk, de ilyenről nem is hallottam.


Én elég jól leboltoltam a ruhámat, örülök neki, hogy spóroltam rajta. A szalonos hölgy mondhatta volna azt is, hogy nem alkuképes a ruha. Neki belefért az engedmény, és én is jól jártam.

2018. febr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Elég ciki. Másrészt gondolj mar bele, egy étteremben lehet pénteken és szombaton is esküvő. De az baromi mindegy h te pénteken viseled a ruhát vagy szombaton 😀 ha rajtad lesz pénteken, szombaton azt már senmi nem tudja viselni. Mire fel kérnél kedvezményt?
2018. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!