Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vegyek fel az esküvőmre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel az esküvőmre?

Figyelt kérdés
A párommal nyáron szeretnénk házasodni egy anyakönyvvezető és 2 tanú lenne jelen. Nem szeretnék sokat költeni, mert 10 perc lesz az egész, de mégis mit vegyek fel? Szoknyára gondoltam egy elegánsabb felsővel..
2018. febr. 15. 10:28
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Ezek a ruhák nagyon tetszenek! A kék egyszerűen gyönyörű. 😍 Köszönöm a tippeket.
2018. febr. 15. 10:50
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen :)


Örülök, ha tudtam segíteni :)

2018. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Hasonló ruhám volt.

Esküvő után befestettem kékre.

A párod pedig biztosan fog még öltönyt hordani: színház, étterem, ballagás. Érdemes klasszikus szabásút venni, egy színes ing, vagy egy mellény a nadrághoz, és máris teljesen másképp fest. Kinőni nem fogja, és 10+ évig bármikor van mit felvennie, ha ki kell öltözni.

2018. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Mostmár csak az a kérdés, hogy hasonló ruhat hol lehet beszerezni.:)
2018. febr. 15. 10:54
 15/26 anonim ***** válasza:
akkor bérelj!
2018. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem leszel lepontozva :D

Én voltam kis esküvőn, elég laza pár, a menyasszony egy fehér maxiruhát vett fel, földig ért ugyanúgy, a vőlegényen pedig egy sötét farmer volt fehér inggel, mindkettejükön Converse cipő :D

Szerintem a maga egyszerűségében volt jó, nekem nagyon tetszett ez a megoldás. A maxiruhát lehet hordani utána nyaralásra, vagy bárhova. :)

[link]

Olyasmi volt, mint ezen a képen a fehér ruha, és neked még jó is lenne, mert magas vagy :)

2018. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Utolsó: mi is ilyesmiben gondolkozunk. Mindenképp önmagunkhoz hűen szeretnénk felöltözni. Nekem nagyon tetszenek az ilyen laza esküvők, nekünk amúgy sem számít a cicoma. :)
2018. febr. 15. 11:23
 18/26 anonim ***** válasza:
Ha online vásárlásban gondolkodsz, és a 10-es válaszoló ruhái tetszettek, akkor az emp.at oldalon elég sok (szerintem) csinos ruha van. Eddig kétszer vásároltam náluk, elégedett voltam a minőséggel. Szerintem a vőlegénynek is találtok valami visszafogottan elegáns inget meg nadrágot. A ruhákkal küldik a formanyomtatványt, ha nem jó a méret, egyszerűen visszaküldheted és kèrheted a cserét.
2018. febr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
De jó.😍 köszönöm. Nyárig még bőven vissza is tudjuk küldeni, ha nem jó méret.
2018. febr. 15. 11:30
 20/26 A kérdező kommentje:
#13 : Hidd el a párom soha nem fog öltönyt hordani 😅 Erre a nyakamat teszem. Pedig állati jól állna neki. De nem az a típus. Színhäba nem járunk és olyan puccos étterembe sem.
2018. febr. 15. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!