Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit lehet tenni? (a kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni? (a kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés

Minden nap úgy jövök haza, hogy apum valamit épít a lakásban. ezt úgy értem, hogy tavaly előtti nyáron elutaztunk luxembourgba négyen a családból és apám itthon maradt és mikor hazajöttünk nem voltak falak (magyarul kitörte őket vagy hogy is mondjam). aztmondta hogy penészednek a falak és meg kell csinálni meg minden. nagyon lassan halad az építkezés mivel nem vagyunk vmi jó helyzetben. már lassan két éve van így és még mindig nincs teljesen kész (falak már vannak, ajtók is stb, padlófűtés és hasonlók, de vannak dolgok amik még közel nincsenek készen) és mikor anyu hazajön és mindketten otthon vannak teljes a káosz. apám hülyeségeket beszél, mire anyám üvöltözik mert ideges lesz, és ez megy egész délután, sőt minden nap. és multhét péntek óta mindig úgy összevesznek, hogy anyu kidobja apát és nemtudjuk hol alszik de reggel hazajön hogy elvigyen minket suliba aztán épít tovább. és tegnap volt egy normális nap úgy hogy senki nem kiabált, mint 1 normális család és este 11 körül lementem fürödni, anyu feküdt az ágyon és olvasott és apu kiment, (azthittük cigizni vagy ilyesmi) és mondta anyu mikor kijöttem a zuhanyzóból hogy nézzem már meg hol van apa.. mondom jól van, csak ki kukucskáltam mert alsóban és pólóban voltam nem akartam kimenni az utcára. nem láttam semmit mert sötét volt, hát mondom én megnéztem, csak visszajön majd aludni, és akkor elmentem a szobámba (ami egy külön helyiség a lakástól) és lefeküdtem, reggel arra ébredtem hogy hallom megint az üvöltözést és piszkálódást és hallom h csattan az ajtó és apu elment.. lementem és aztmondta anyu hogy este elment apu, és reggel jött haza, és kérdezte hogy miért, hiszen nem volt tegnap semmi, erre apám így reagált, hogy "rászoktam" és evvel kidobta anyu, de majd visszafog jönni.



ja még annyit hogy apu 50 éves anyu 48, és mivel vallásosak vagyunk, nincs olyan hogy válás. ma nem mentünk öcsémmel suliba mert út felújítás van és kocsi nélkül nem tudunk menni (csak apunak van a családban autója)



azthiszem ennyi. több részlet majd ha eszembe jut akkor mondom


2010. jún. 8. 10:38
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és én 15/F vagyok
2010. jún. 8. 10:38
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre a problémára nem fogsz itt választ találni. Ez nagyon súlyos helyzet lehet. Anyukáddal vagy apukáddal nem beszéltél még róla, hogy ez mit okoz neked és az öcsédnek?
2010. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de beszéltem, és aztmondta anyu, hogy apuval beszéljek h ő ne tartsa fent és ne akadályozzon neki, de mikor apuhoz megyek ő aztmondja, hogy menjek anyuhoz, hogy ő ne kiabáljon....
2010. jún. 8. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Szegény ez nagyon nehéz lehet. Sajnos itt nem fogja tudni senki megoldani ezt a helyzetet.Próbálj meg beszélni velük, ha nem megy, akkor írj nekik egy levelet, hogy ez így nem mehet tovább, és próbáljanak változtatni a helyzeten, próbáljanak értelmesen, felnőttekhez méltóan kommunikálni egymással, mert ez így nem mehet tovább. Gyerekesen és szánalmasan viselkednek. Tönkre akarják tenni a fiatalságod? Ha már állandóan ölik egymást nem lehetne, hogy ne előtted tegyék mindezt, mert neked már eleged van belőle.
2010. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szomorú dolog, hogy a gyermek próbál meg megoldást keresni erre a problémára mikor a szülő felelőssége lenne a "gondtalan gyermekkor" biztosítása.

Mindenesetre nagyon becsüllek téged mert fiatal korod ellenére nagy dolgot szeretnél megoldani.

A vallásosság miatti el nem válásról meg annyit, hogy szerinted Isten szemében az ilyen családi viszonyok hogy veszik ki magukat? Az egyetlen megoldás ha az egész család leülne és megbeszélné ezt a dolgot én a te helyedbe ezt csinálnám: kérd meg anyukádat, hogy süssön valami finomat és amikor apukád is otthon van akkor leültök mindannyian az asztalhoz és értelmesen megpróbálod elmondani, hogy nektek egy nagy fájdalmat okoz, hogy ők így viselkednek és próbáljatok rá megoldást keresni. ha ennek a beszélgetésnek megint veszekedés a vége akkor javasold nekik a válást mert akkor már nincs más kiút!

Nagyon sajnállak titeket! Én is csonkacsaládban nőttem fel de a szerencsém az volt, hogy a gyerekkorom úgymond gondtalan volt mert anyukám mindig eltudta palástolni a gondokat apámmal és mikor nagyobb lettem és fel tudtam fogni milyen súlyos problémák vannak akkor én mondtam ki, hogy elég és úgy váltak el.

Szomorú dolog ez, kitartást és minden jót kívánok nektek!!!!

2010. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!