Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi csokornak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi csokornak milyen virágot választanál, ill. a milyen volt? Melyik a kedvenc virágod?

Figyelt kérdés
Nekem a kála és az orchidea a kedvencem, nem tudok dönteni...
2010. jún. 9. 12:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nekem halvány rózsaszín kála és ugyanilyen árnyalatú, kicsit mályvás rózsa volt tömött, körcsokorban. Meseszép volt....
2010. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
[link] Én vagyok a fehér liliomos-rózsás válaszoló.
2010. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nekem sötét karamell és barackszínű rózsákból volt kötve a csokrom, kicsit hosszított alakban, lógó "fűszálakkal", csillámos gyöngyházfényű szalaggal kötve. A fehér ruhám mellett gyönyörű volt!
2010. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez jött be!Gyönyörű a ruha is és szerintem ez a csokor állna hozzá a legjobban!

2010. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Az enyém kálából lesz,de még nem döntöttem,hogy milyen,úgyhogy külön köszönöm a képeket!!! :)
2010. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nekem fehér rózzából, és halvány rózsaszín orchideából volt. Cseppformája volt.

De mostanság láttam olyan csokrot, ami apró fehér tulipánokból volt, és egészen kicsi csokorba volt kötve.

nagyon szép. és elegáns volt.

2010. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szia, en a kalara szavazok, szerintem szebb, es a leirtak alapjan "strapabirobb" is.

Angolul egyebkent "calla lily", ha szeretnel meg kepeket keresgelni!

2010. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!