Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi csokornak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi csokornak milyen virágot választanál, ill. a milyen volt? Melyik a kedvenc virágod?

Figyelt kérdés
Nekem a kála és az orchidea a kedvencem, nem tudok dönteni...
2010. jún. 9. 12:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
13:03-as vagyok amúgy a kedvencem a liliom, de ahogy egy előttem válaszoló is írta nem éppen tartós virág, hogy esküvői csokor legyen belőle. (Főleg ilyen melegben)
2010. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nos az orchidea szebb de mindenképpen vedd figyelembe amit most leírok: nekem áprilisban volt a lagzim, tehát nem volt 40fok meleg.nekem fehér "flanelopszisz" orchideám volt mint amilyen a képen is amit linkeltél.nekem hosszított csokrom volt.5szál volt teljes egészében.az volt a gáz h már az esküvők alatt elkezdett hervadni vacsorára meg már teljes gáz volt.mellesleg nagyon drága is-ettől a fajtától már csak 1 fajta van ami drágább.ezt onnan tudom h virágboltban dolgoztam...-az enyémnek beszerzési ára volt 5000ft.szóval szép az orchidea de nem strapabíró....

2010. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődtem az utolsó kiírásán, én úgy tudtam, hogy az orchidea napokig szép, azt is akartam javasolni, hogy köttesd abból a csokrot, és tűzz egyet a hajadba is, mert kibírja. De ezek szerint nem mindegyik fajta... :(
2010. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Találtam még új kálás képeket, az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy mi a neve angolul, szótárban sem találtam meg, úgyhogy viszonylag kevés képet találok róla, mindenképpen fehér virágot szeretnék, találtam vegyes kála-orchidea csokrot is, így lehet, hogy választanom sem kell a kettő közül:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. jún. 9. 17:10
 15/27 anonim ***** válasza:

szia...

én is hasonlo problémával küzdök bár nekem enm most lesz az esküvőm..

augusztusbam milyen virág lehet tartós?:S

2010. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
az enyém barackszínű rózsa + orchidea volt. Gyönyörű csokor volt :)
2010. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
mindkettő szép,de nekem valamiért a kála jobban tetszik.talán "modernebb,divatosabb" kinézete van.
2010. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem a fehér hortenzia, ez volt kombinálva zöld orhideával. Egy tölcsér alakba volt belekötve, aminek az aljáról lógtak le zöld szálak, a végén gyöngyökkel. Extra vagáns volt.
2010. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Fekete kála, és fekete rózsa ( ez utóbbi festett ) fehér teklagyöngyökkel. A ruhám is fekete-fehér volt.
2010. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Mivel februárban volt az esküvőnk, sok választási lehetőségem nem volt. Kedvenc virágom a kék nefelejcs, de azt elfelejthettem csokornak. Aztán maradt a fehér rózsa és a macifű. A vége pedig hosszan meg volt hagyva, nem volt rövidre, egyenesre levágva.
2010. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!