Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szégyellnem kéne magam? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellnem kéne magam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párommal már 4 éve vagyunk együtt, szerény anyagiakban, de a szülők segítenek. Idén, januárban arról álmodoztam, hogy megkéri a kezem, és 2010-ben hozzámegyek feleségül. Valahogy ez az év vonzott erre. Telt az idő,és én nem erőltettem, egyszer sem szóltam neki semmit. MÁjus végén megkérte a kezem, és nem akartunk eljegyzést, anyukámék most 20-én rendeznek egyet. Már ez sem tetszett a család magjának, mi ez a hirtelenség, nem tudtak pénzt gyűjteni. Aztán közben kiderült, hogy a kedvenc éttermünkben, ahol nagyon nehéz helyet találni, aug. 14-ére felszabadult egy hely, de később már csak jövő szeptemberre lenne hely. Megléptem, örültem, örültünk neki. Féltem, mit szólnak a család, aztán meg is kaptam, hogy szégyelljem magam, nem tudnak rá felkészülni, mondjuk ezt eddig csak egy mondta. Mindenki örül rajta kívül, persze mindenkinek gyors, nekem is az, de szépen összeállt a lagzi, olcsón is kijövünk. Szóltam, h az eljegyzés legyen éppen ezért szerény, ne hozzanak pénzt, mivel a lagzi ilyen közel van.
2010. jún. 9. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Én azt a bizonyos rokont nem hívnám meg, mekkora bunkó az ilyen, az ilyesmire nem szokott felkészítő tréning lenn, még elég sok idő van augusztusig...
2010. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajjjj irigyelek!!!!ne foglalkozz senkivel legyél nagyon vidám menyasszony!!!!puszika
2010. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is azt mondta az egyik rokon,hogy 2 évig ne házasodjunk mert majd csak utána jár le az autóhitelük :)

Am sok boldogságot kívánok.Az ilyen rokonokkal nem kell törődni.

2010. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy meglépted!! Egy életünk van, jogunk van boldognak lenni!! Senkivel se törődj! :D
2010. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszönöm!mondjuk ez a rokon a keresztapám. És hát neki fáj, hogy mivel most büntették meg 300 ezerre ittas vezetésért, gyorshajtásért, ezért most nem tud nekem, pláne ilyen gyorsan pénzt adni, segíteni. De ne engem büntessen!
2010. jún. 9. 21:49
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keresztapádnak kéne megértenie azt,hogy Te csak egy szerény kis összejövetelt akarsz.Ha annyi esze nem volt,hogy ittasan ne szálljon be a volán mögé,arról kizárólag ő tehet,így járt.Ráadásul,ha a jogosítványát nem szégyellte megkockáztatnia,akkor most se durrogjon Neked!


Egyébként sok boldogságot!

2010. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hűha kedvenc étterem......
2010. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mármint úgy kedvenc étterem, hogy mindenki csodás helynek tartja, és ráadásul ismerjük a tulajt is, és ha ritkán is, de volt, hogy beültünk enni oda. A hely az, ami leírhatatlan, és még kedvezményt is kapunk, amin igencsak elcsodálkoztam. Szóval így kedvenc.:D
2010. jún. 9. 23:17
 9/16 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem. Miért is kellene neked szégyelned magad??? Ha jól értem, akkor nem kértetek pénzt. Akkor meg azért szégyeld magad TE, mert Ő nem fog tudni annyit tenni a borítékba amennyit szeretne???

Én a helyedben nagyvonalú lennék vele. Ha előjön ezzel a dumával mégegyszer, akkor mosolyogva közöld vele, hogy tőle nem kértek még ajándékot sem, mivel látjátok milyen rosszul él. :)

Ne hagyd magad. Még pont meg tudjátok szervezni. SOK BOLDOGSÁGOT!

2010. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem kell magad szégyenli, miért kéne? Felnőtt ember, ha te úgy gondolod h neked ez a jó akkor ez a jó, nem másnak kell megfelelni.


Sok boldogságot:D

2010. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!