Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha lenne gyönyörü esküvöi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne gyönyörü esküvöi ruha eladó 40000-50000Ft ért megvennéd?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 14:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Nos én biztos, hogy nem tipikus esküvői ruhában szeretnék lenni, ha oda jutok, hanem valami olyanban, amiben pompásan szépnek érzem magam, és soha nem költenék egy ruhára ennyit, 20 ezernél többet biztosan nem.

Egyszóval lehet, hogy hülye vagyok, de biztos hogy se nem kölcsönöznék, se nem vennék ilyen drága ruhát.

2010. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
65%

A kölcsönzött ruhák sem újak,sőőt,jóval több nőn lehetett már rajta,mint a vaterás ruhák,amit egyszer vett fel a tulajdonosa.

Venni akkor érdemes,ha jóval olcsóbban sikerül,mint kölcsönözni.Mert 100-120 ezer vagy még többet nem költenék egy ruhára,amit aztán vissza kell adni.De 40 ezret igen,amit aztán én is el tudok adni,esküvő után.

2010. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
A kölcsönzés minimum 80-90000 ft, de a legtöbb szép ruha 150000 ft körül van. Nekem 4 éve volt az esküvőm. Pont akciós volt az a ruha, ami tetszett, az volt 75000 ft.
2010. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Az én ruhám 3 éve 120.000 Ft volt. Nagyon sokalltam érte, de ha találtam is volna 50.000 körülit, nem hiszem, hogy megvettem volna, hiszen utána mit csinálok vele?

De ha Neked tetszik, miért ne?

2010. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
68%

Én tuti, hogy nem venném meg.

nem fogom kinevettetni magam férfi létemre

2010. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

14:49


Na, pedig biztos nagyon szép lennél benne. Nem tudod mit hagysz ki!


:DD

2010. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább használtan vennék gyönyörűt mert amilyen ügyetlen vagyok ha kölcsönöznék biztos valami koszt ejtenék rajta vagy elszakadna. Ha meg megveszem akkor bátrabb lehetekbenne s nem ezen aggódom. (na jó, akkor is ezen agyalnék) :)
2010. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Én eleinte bérelni akartam,de az átlagosnak mondhatók is 60-70 körül vannak, a szebbek 120.ezer körül. A nagy scalódás akkor ért mikor mentem próbálni több szalonba és a ruhákon éreztem,hogy sokan használták már. Végül akkor döntöttem el,hogy varratok mikor mondták,hoyg nem mossák,anem átgözölik vagy mi. Végül találtam egy nagyon ügyes divatervező-varrónőt egy személyben és 92. ezerből cakk-pakk megvarta álmaim ruháját. Azóta szekrényben lóg. Szóval szerntem megérte,mert ennél csak drágábban tudtam volna olyat venni,amiben jól éreztem volna magam és nem mellékes a tudat,hogy előtte nem izzadt bele több tucat nő:P
2010. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért brutális, átlagember egy havi fizetése menyasszonyi ruhára...
2010. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Én Pesten akartam kölcsönözni, 170 ezer lett volna, plusz 5000 Ft tisztítási díj (ez nem volt benne), plusz 30% foglaló, amit nem adnak vissza, ha baja lesz a ruhának. (Ez meg ugye szubjektív, mert bármire mondhatják, hogy koszos, tönkrement, pedig természetes, hogy az alja koszos lesz.) Hozzá fátyol 5-20 ezer között. És nem voltak meggyőzőek abban a tekintetben, hogy én leszek az első viselője a ruhának. Annál határozottabban állították viszont, hogy a ruha olasz. Ehhez képest bele volt írva, hogy Made in China, cikkszám stb. Úgyhogy megvettem ugyanazt a ruhát 150-ért az Ázsia Centerben lévő szalonban, újonnan. A fátylat pedig ajándékba adták hozzá. Ha nem tudom eladni, akkor is jobban jöttem ki, de kitisztíttattam, és ha kész lesznek a fényképeink, akkor megpróbálom eladni.
2010. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!