Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tervezett babavárás és közelgő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tervezett babavárás és közelgő esküvő megfér egymás mellett?

Figyelt kérdés
Jövő év júniusában lesz az esküvőnk, amire már lázasan készülünk, de úgy döntöttünk, hogy nem várjuk meg a lagzit a gyógyszer abbahagyásával. Szeretnénk már picit, és ha csak jövő júniusban hagynám abba, meg még kivárjuk a 3 hónapot, illetve rögtön nem is biztos, hogy összejön, akkor már olyan sokára lennék terhes. Nekem már az se lenne baj, ha már most terhes lennék, de annyira azért nem akarjuk elkapkodni, nem szeretném, hogy látszódjon az esküvői fotókon, de ha addigra összejön, mert már februártól próbálkozhatnánk élesben, akkor egy kezdeti, néhány hetes terhesség kárát láthatja az esküvői izgalomnak. Szerintetek? Köszönöm a válaszokat!
2007. nov. 28. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy látja kárát!Ez nem olyan idegesség,mint ha valami problémátok lenne.Szerintem külön boldogság,ha a picikétek is már jelen lenne amikor kimondjátok azt a bizonyos boldogító IGENt!!Sok boldogságot!!!!!!!!!!!!
2007. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, akkor nem fogsz ezen gondolkodni, amikor meglátod a pozitív tesztet. Két ilyen öröm egyszerre, sokan irigyelni fogják! Sok boldogságot!
2007. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szia, a helyzet nalunk is ugyanez volt :) Jovo aprilisra terveztuk az eskuvot, es iden aprilisban mar neki is alltunk a dolognak.. mi is arra szamitottunk, hogy "ugyse jon ossze jo darabig". Na hat elsore sikerult, januarban szulunk.. es az eskuvot augusztusra halasztottuk :) Ha ujra csinalhatnam, akkor se tennek semmit mashogy.. a feleves lanyunk mar ott lesz az eskuvonkon es szerintem szupi lesz!!! :)

Sok sikert nektek is!!

35 hetes kismama

2007. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Szia! Nekünk december 22.én lesz az esküvőnk és én addigra 17 hetes kismami leszek! Szóval ő valóban az esküvői láz javában fogant és növekszik...:) Ez persze abszolút nem árt neki:), tegnap voltam uh-on és minden rendben van! Sok sikert!

Üdv. 13 hetes kismami

2007. nov. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 8 hónapos terhesen álltam az oltár elé, mert mikor az esküvőnkre ősszel bejelentkeztünk, nem gondoltu hogy tavaszra már baba is lesz. De nagyon boldogok voltunk, az egész szervezést ketten a férjemmel bonyolítottuk le és minden szuperul sikerült, kivéve hogy a cipő a szertartás után lekerült a lábamról mert akkorra már beledagadt. Ha a kora terhességre esik az esküvőd,arra vigyázz mert a terhességi rosszullétek megnehezítik az ünneplést,( émelygés, hányás, szagundor....stb ) nem beszélve az állandó álmosságról. És a korai terhességnek egyátalán nem tesz jót az idegesség és a stressz. A nagyobb pocaklakók viszont ( félidő után ) már jól bírják.

Sok sikert, és sok boldogságot kívánok!!!!

2007. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jövő nyárra terveztük a lagzit, de nálunk is közbejött a baba. Viszont a baba neve miatt egyszerűbbenk tartjuk, hogy januárban tartunk egy polgári esküvőt, és a lagzit elhalasztjuk egy évvel , akkor már a baba is nagy lesz. Én is 18 hetes terhes leszek az esküvőn, de nem gond. Manapság sok ilyen van, már senki nem botránkozik meg rajta. Ruhát is kapsz magadra.

Tehát nyugodtan próbálkozzatok. A nyárra még abszolut leszel olyan állapotban, hogy lagzizz, ha hamar is sikerül. Ha meg nem, annál kisebb pocid lesz:-)

Sok sikert

2007. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi is hasonló helyzetben vagyunk. Jővő szeptemberre tervezzük az esküvőt, de már augusztus óta nem szedem a gyógyszert. Igaz, mi úgy döntöttünk, hogyha a baba sikerül, a polgári esküvőt előbbre rakjuk... Amúgy mi nem vártunk 3 hónapot a gyógyszer után. Ennyi idő után már tudom, szerencse, ha mindjárt sikerül is a baba!:) Jó készülődést, és sok sikert, boldogságot, egészséget Nektek!
2007. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 hetes leszek az esküvőkor.Nem érdekel,h ki mit mond.

Ha túl korai a terhesség,akkor nehezen fogod kibírni ébren.A második és a harmadik hónapot praktikusan végigaludtam,és most is fáradékonyabb vagyok,mint baba nélkül voltam.Nekem a 16hét környékén már egyértelműen látszott,h ez biza baba,de még senki nem mert rákérdezni azok közül akik nem tudják,mert mind azt hiszik,h meghíztam.:)H megfognak lepődni,amikor februárban,mikor legközelebb látjuk egymást, Tóthnéként nagypocakkal látnak majd...

2007. dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!