Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki úgy varratatta a menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki úgy varratatta a menyasszonyi ruháját milyen volt és mennyiből jött ki?

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Azt jelenti, hogy varratta.

Ezért ne bántsd, van, ahol így mondják, ahol én laktam, Komárom megyében is. pl: "úgy vettem", vagy "úgy sütöttem", vagy "úgy csináltattam".

Nem szabályos, de van, ahol így mondják, én már leszoktam róla, de nem csúfolok érte senkit.

2018. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
25000 Ft volt a munkadíj, 28000 Ft pedig az anyagé, össz 53000 Ft- ból kijött. A körúton találtam egy varrónőt, de azóta már kiment külföldre. Pánt nélküli, A vonalú,abroncsos ruha volt. Szatén alap, rajta organza, felül húzott. Felső részén csipke rátéttel. Pamut bélése volt, így nem is izzadtam bele.
2018. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyönyörű lehetett, ahogy így leírtad a ruhát:)

Én most kérek árajánlatot még majd.

Direkt menyasszonyi ruha varróhoz kell menni amúgy? Vagy varrónő, és ő majd tudja a dolgát?

(Bocs, nem a Kérdező vagyok, de ha már idetévedtem...)

2018. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, azt hittem lesz vagy 150-200 ezer... :)

De akkor ezek szerint talán olcsóbban is megúszhatom.

2018. márc. 22. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 50 E-rel nagy szerencséje lehetett az előző válaszadónak. Én is inkább a minimum 100-150-200 E-re tippelnék. (textil-tervező ismerősök)
2018. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy két rétegű (alul szatén, felette muszlin), térdig érő ruhát varrattam egy vállas megoldással, szatén övvel és a pánt tetején köves rátéttel. Mori Lee ruha másolata volt, ez 2016-ban került 15.000 forintba. Ügyes varrónőt kerestem, aki alkalmi ruhákat is varrt és tetszett, amit csinált, szóval a menyecskeruha is nála készült. Ejtett vállú, derékig testhezálló, utána pörgős aljú, térdig erő taft ruha volt 12.000 forintért.

Vidékre kellett menni, de nekem megérte.

2018. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, sima varrónőhöz vittem. Ha nem egy nagy szalonba mész, az 50000 Ft nem irreális ár.
2018. márc. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!