Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ember az, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az, milyen testvér az, aki a frissen eljegyzett testvérével megteszi azt, hogy ő is hirtelen eljegyzi magát a párjával, és készül a saját esküvőjére, miközben a testvére akarta a sajátját először megtartani, ünnepelni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 19:16
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Senki nem értette a kérdést ezek szerint! Biztosan rosszul fogalmaztam. Az egyik testvér átgázolt a másikon,mivel pontosan leszarja a másik örömét és csak magával foglalkozik, én ezt kívülről látom, és kérdezem a véleméyt! Aki elsőként jegyezte el magát, és esküdne hamarosan, annyit nem kapott a másiktól hogy sok boldogságot, hanem ráhúzta a saját ünnepét a másikéra. Ennyire jó kis család, testvér. Szó nincs itt szeretetről! Egy házasság szent dolog, amivel megtiszteljük a másikat, és osztozunk az örömében, nem versengünk,és rontjuk el a másik előkészületeit.
2018. márc. 23. 20:29
 12/37 anonim ***** válasza:
85%
Direkt azért csinál egy 1.5-2 milliós felhajtást, és köti össze az életét valakivel, hogy veled jól kitoljon! A nap is miattad süt és te fingod a passzát szelet. Most jó?
2018. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
77%
Persze így már sokkal érthetőbb, ez felér azzal, hogy ellopja a párod, meg ilyenek. Szerintem ess teherbe és nézd meg neki milyen gyorsan megy, hogy majd felvághass vele. Az esküvő meg nekem például csak egy nap amikor két ember házasodik, és örülök nekik, de ennyi.
2018. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
80%
A házasság csak arról a két emberről szól, akik összeházasodnak egymással. SENKI MÁSRÓL!
2018. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
75%

De ertjuk, mit irtal.

Azert szarja le a te oromod, mert o is hazasodik? Mi koze a ket dolignak egymashoz?

A gyerekszulest is majd veled kell egyeztetnie?

Amugy te miert nem orulsz az o boldogsaganak?


Szanalmas vagy.

2018. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
77%
Megrekedtel agyilag az 5evesek szintjen.Szervezik ahogy ok akarjak,ti is szervezitek amilyenben ti gondolkodtok,mit kell ezen fennakadni? Mert meg ha lenne egy titkos konyved ahova kislany korod ota gyujtod a lagzi reszleteit es most ellopta volna,o csinalja meg,mikozben te facer vagy,azt mondom h kellemetlen es gerinctelen dolog de bm az egy masik no, masik volegennyel,mas ruhaban mas napon.Eltekintve attol a tenytol h a rokonod,kb kiakadhatnal a vilag osszes menyasszonyara aki elotted megy ferjhez es ellopja eloled a rivaldafenyt...persze tudom vannak ilyen menyasszornyek (ajanlom a sorozatot,magadra ismernel), akik azt hiszik h olyankor a Fold is megall nekik h aznap mindenki oket csodalja es eltesse,de megsugom es majd rajossz (nekem mar volt), uolyan nap mint a tobbi csak tobb a szepen oltozott ember a kornyeken,tobb a mosoly,finomabb a kaja,egyesek el is erzekenyulnek,de masnap uugy vasarnap.Ami mar nem a te napod. Ahogy elotte a pentek sem.Szoval nagyon elvezd majd ki mert keseru csalodas lesz a masnap.
2018. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
27%
Láttam már ilyet, két fiútestvér és a fiatalabb (most már) felesége csinálja ezt. Mindenben versenyezik, esküvőt kisírta miután a másik pár eljegyezte egymást (ő mondta el így), a gyerekkel ugyanez, lakásvétel detto, most viszont örül, mert a másik pár fiát fejlesztésre kell hordani, az övéket pedig nem és hangoztatja, hogy ezt a kört ő nyerte. Undorító ember. Ameddig nálatok csak véletlen a közeli időpont addig semmi gond, de ha már ilyen szélsőségekbe megy át a dolog az tényleg elítélendő szerintem.
2018. márc. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
93%
Jézus... Most mi a pacikuki van, feljött kérdezgetni a komplett 5.B a Rét utcai Általánosból a gyakorira? Komolyan, felnőtt emberek viselkedhetnek, gondolkodhatnak így? Ténylegesen elképzelhető, hogy bárkinek 12 év felett ilyen gondolatai legyenek? Az én apukám erősebb, mint a tied kategória, aki ilyesmivel játszmázik az egy röhej, de az sem kevésbé, aki ebbe belemegy, vagy egyáltalán foglalkozik evvel, kivülállóként meg nopláne nem értem minek ilyesmin rugózni. Normális embernek eszébe sem jut efféle dolog, nemhogy még bosszankodjon is miatta... Minden estere mindkét menyasszony feltétlenül varrassa fel az óvodai jelét is a ruhájára, kábé olyan szinten lehetnek... Eszem megáll...
2018. márc. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
87%

Így van Kérdező, TUTIRA csak azért házasodnak, hogy téged bosszantsanak vele és el akarják venni a boldogságodat...


Ugyan már...

Miért nem foglalkozol a saját esküvőddel? És mondjuk nem mellesleg a pároddal, aki szeretné veled összekötni az életét. tudod hány nő van, akiket évek múlva sem vesznek el, mert nem szeretik őket eléggé, de azért -hiába- reménykednek? De nem, te nem értékeled a helyzeted. Ha igazán örülnél, hogy összeházasodtok, akkor ezzel foglalkoznál és pont nem érdekelne, hogy más mit csinál.

2018. márc. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
86%
Te hülye vagy, és képzeld, NEM körülötted forog a világ...
2018. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!