Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ember az, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az, milyen testvér az, aki a frissen eljegyzett testvérével megteszi azt, hogy ő is hirtelen eljegyzi magát a párjával, és készül a saját esküvőjére, miközben a testvére akarta a sajátját először megtartani, ünnepelni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 19:16
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
57%

Én valahol megértem, mit ír a kérdező, és mi bántja.

Családunkban volt olyan, hogy a lányt eljegyezte a barátja, és elkezdték az esküvő szervezést.

A srác amikor elmondta otthon a saját családjának, rá egy hónapra érdekes módon a srác bátyjának (aki már évek óta együtt élt a barátnőjével) hirtelen szintén házasodhatnékja támadt. Így pl. (tudom, piszkos anyagiak) az eredeti párocskának beígért szülői hozzájárulás sem volt meg, és egyáltalán, a szülők is csak kapkodták a fejüket.

Szerintem aki érzi az árnyalatokat, az azért tapintatosan kivárja, míg a másiknál kicsit letisztulnak a dolgok, és akkor jön a saját bejelentésével/szervezkedésével/esküvőjével.

2018. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy akik itt ekézitek a Kérdezőt, nektek hogy esne? Csak egy pillanatra ha beleképzelitek magatokat az életébe?
2018. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
65%
Ugy esne mint az #5osnek. Jah es nem azert hazasodok h a szuleim hozzajaruljanak...
2018. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
52%
"Amúgy akik itt ekézitek a Kérdezőt, nektek hogy esne?" - Jóban vagyunk az öcsémmel, szóval nekem nem esne szarul, még az sem, ha dupla esküvőt tartanánk. Nem azért akarok házasodni, ha egyszer úgy alakul, hogy megszedjem magam anyagilag. Nem is fogok nagy hacacárét csinálni abból a napból soha nem látott rokonokkal.
2018. márc. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
97%

Én beleképzeltem magam a helyébe, sőt voltam is fordított szituációban. Nekem például rosszul esett, hogy már régebb óta vagyunk együtt, és régebb óta beszéljük ezt a témát is. Nem folyamatosan, de már az első évben is felvetődött, és a párom által, szóval nem is én erőltettem. Mégis a tesó lett a vőlegény az előbb, mert ugyan kevesebb ideje vannak együtt, de áh...Hagyjuk.


Ennyi erővel a kérdező tesójának is rosszul eshetett volna, hogy a húga/nővére menyasszony, és mindenki csak vele van elfoglalva, miközben ő csak egy sima barátnő, aki nem érdekel senkit.


Szóval ennek fényében írom, hogy nem jogosan van kiakadva a testvérére, mert mondom, az a másik lány is lehetett volna ideges. Az meg különösen rossz lehet, hogy egyenesen meggyanúsítja őket, hogy ó, most ők hirtelen eljegyezték egymást, és biztosan csak azért, hogy neki keresztbe tegyenek. Mikor az is lehet, hogy a tesóék is régebb óta tervezték már, csak épp a kérdező pasija tette meg hamarabb. Sőt, biztosan régebb óta tervezték, mert nem azért fognak házasodni, meg pénzt költeni erre az egészre, hogy a kérdezőt bosszantsák. Persze az is lehet, hogy a tesó vőlegényének a kérdező eljegyzése adta meg az utolsó lökést, hogy igen is, a csaj elé álljon, de annak meg örülni kéne, hogy úgymond össze tudtatok hozni két embert.


22/N

2018. márc. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
19%

Nagyon okos 23-aska: Nem azért, hogy hozzájáruljanak. De azért ugye azt nem gondolod, hogy a szüleidnek semmibe nem kerül?

Lányomék MINDENT maguk állnak, de már jómagam is többszázezernél tartok. Majd ha gyereked lesz, visszatérhetünk erre a beszélgetésre.


Nekem is az a véleményem, hogy ha egy minimális arányérzéke lenne a kérdező testvérének, akkor nem tenne ilyet. Akinek magyarázni kell, hogy miért, annak fingja nincs az életről.

2018. márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
42%
Ja, és lányomék sem csapnak nagy cécót, 25 ember lesz mindössze. De pl. nekem sem lenne mindegy, mondjuk 1-2 hónap különbséggel két örömanya ruha, két szuperül fodrászolt frizura, kétszer ugyanazokkal az emberekkel jópofizni, mondjuk két hónapon belül.
2018. márc. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
48%

Egyébként érdekes válaszok születtek, ahhoz képest, hogy pár hónapja azon tajtékzott mindenki, hogy egyik csaj esküvőjén (már a lagzin) kérte meg a kezét a legjobb barátnőjének a pasija gyűrűvel.

Ott nagggyon nagy problémát jelentett ugye az, hogy "ráhúzta" a saját eljegyzését a másik lagzijára, pedig az pont nem akkora cucc. De akkor itt mindenki tajtékzott, hogy ekkora tapintatlanságot.

2018. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
30%
Úgyhogy tiszta szívből kívánom itt nektek, minden egyes menyasszonynak vagy menyasszony jelöltnek, hogy ugyanúgy alakuljon nála, mint a Kérdezőnél:)
2018. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
78%
"Majd ha gyereked lesz, visszatérhetünk erre a beszélgetésre." - A szüleim azért nem akartak menyasszonytáncot (nem is volt), mert nem akartak pénzt elfogadni a rokonságtól. Amit mégis kaptak, azt a szüleiknek adták a lagzi után, ők üres popsival folytatták a közös életüket és a nulláról építették fel egy nagyon kényelmes szintre. Ha rajtam múlik, csak két tanús esküvőm lesz és pont...
2018. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!