Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szomorúnak kéne lennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorúnak kéne lennem?

Figyelt kérdés
Párom megkérte a kezem. 4 év után. Igen boldog vagyok.Én már idén szerettem volna esküvőt, de a késői lánykérés miatt nem hittem el, hogy lehet. Eljegyzést anyukámék akartak, már azt is gyorsnak érezték a családtagok.Hőbölögtek is miatta. Azután kiderült, h az egyik legszebb étterembe felszabadult egy hely, aug.14-re, és párom (aki utálja a lagzikat)csak miattam úgy döntött,legyen, szervezzünk idén esküvőt. Én az ő véleményét többször kikérve elkezdtem szervezni a lagzit, de az eljegyzést lemondtam, a közeli esküvőre való tekintettel nem akartam terhelni anyámékat és a rokonságot.Vőlegényem miatt is, főleg,hogy ő nem feszengjen,nem szeret szerepelni. Családtagok is megnyugodtak. Párom tánctól való utálatától félek, bánt, hogy most őt büntetetem szinte,de amikor elkezdtem az egész szervezést, akkor többször megkérdeztem őt.
2010. jún. 11. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudtad, hogy utálja az egészet, de neked meg fontos. Ha lényeges dolgokban kijöttök egymással akkor ez legyen a legkevesebb dolgotok.

Én is utálom a lagzit, meg az esküvővel való felhajtást.

30/l

2010. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne legyen bűntudatod.

Ha ő is belement, akkor vállalta az esküvővel járó felhajtást, vagyis elviselhetőnek tartotta. Azzal büntetnéd, ha nem éreznéd jól magad, és semmibe vennéd az áldozatét.

2010. jún. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ő azt szeretné, hogy Te boldog legyél, gyúrj erre. Tánc a legkevesebb!
2010. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!