Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt valakinek esküvője az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bubies kérdése:

Volt valakinek esküvője az újpesti Polgármesteri hivatalban? Ha igen, milyen volt a szertartás? Milyen volt az anyakönyvvezető?

Figyelt kérdés

Találtam egy videót a neten egy szertartásról,de kicsit megijedtem,mert az anyakönyvvezető nagyon monotonon beszélt,sok volt a szünet,és inkább halotti torra emlékeztetett az egész,nem egy esküvőre.Volt valakinek vers?Szépen adta elő a verset a színésznő?Nekünk csak polgári szertartás lesz,szeretném,ha szép lenne a lehetőségekhez képest.

Köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 31. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan mi nem ott házasodtunk, de egy tanács, kérjetek valami zenét a szertartás alá (ti is választhattok) és akkor nem olyan feltűnő ha esetleg átmegy monotonba. Verset nem kértünk, olvasni szép meg jó, de ha valaki csak úgy felmond egy verset egy néma teremben az pont olyan, mint az iskolai évnyitó.
2018. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor lesz a szertartas?

Csak mert mi is ott tervezzuk, ezert a kerdes engem is erdekel :-)

2018. ápr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mienk ott volt. Ránk erőszakolták a zenét, nemigen lehetett választani, a szöveg semmitmondó és közhelyes volt, az anyakönyvvezető negédes. De mindez 40 éve történt.
2018. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!