Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő egy 7-8 hónapos kisbabá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő egy 7-8 hónapos kisbabával? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Jövő nyárra tervezzük az esküvőnket, de jelenleg 2 hónapos kismama vagyok és 2019 június július körül lenne kb 7-8 hónapos a babánk (persze már pocakon kívül). Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy tudtátok megoldani vagy inkább halasszuk még utána 2020 nyarára az esküvőt?

2018. ápr. 15. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Lesz az 2021 is...

7 hónapos babával is nehéz így előre tervezni. Lehet, hogy kaptok egy kis buddha-babát, akivel bármit lehet csinálni, eszik-alszik, vigyorog. De az is lehet, hogy két emberes baba lesz, aki mellett pisilni se tudsz, nemhogy esküvőt szervezni és "menyasszonykodni". Lehet, hogy vidáman ellesz a nagyival, de lehet, hogy jön a szeparációs szorongás első hulláma, és akkor is keservesen zokog, ha leteszed. Valószínűleg lesz egy napirend is, amihez illeszkedni kell így mindenkinek.

Ugyanezt el lehet mondani akkor is, ha halasztotok egy évet.

3 éves vagy idősebb kisgyerekkel egyszerűbb tervezni és többet fel is fog belőle.

Vagy megtartjátok idén nyáron, kicsit szerényebb keretek között. Én lehet, hogy inkább ezt tenném a helyedben.

2018. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat :)

Idén nyáron nem valószínű, hogy megtartjuk, de akkor lehet az lesz h várunk, csak kb 3 év múlva kis tesót is szeretnénk és várandósan nem szeretnék menyasszony lenni ezért gondoltuk, hogy a két szülés között tartjuk meg.

2018. ápr. 15. 12:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az első vàlaszolóval. Volt olyan, hogy àt kellett hívni a mamàtól, hogy be tudjak gyújtani esetleg egyek 2falatot, mert a fiam hasfàjós volt és sírt nonstop. Olyan korszakunk is volt, hogy 1hangja nem volt, de egy esküvő talán akkor sem fért volna bele 7-8hósan.Az a nagy hangzavar stb biztos hogy felügyeletet kellene neki biztosítani, de akkor a mama nincs ott az esküvődön? Tényleg nem egyszerű ilyen kicsivel tervezni.
2018. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom az első miért lett így lepontozva, teljesen igaza van. Nem lehet tudni milyen lesz a kisbabád, de akárhogy is egy baba nagy kihívás a kapcsolatnak, mellé még esküvőt is szervezni, háát... hogy minden meg legyen nem kevés idő és energia, ami baba mellett nem biztos, hogy lenne. Én várnék vele. Egy barátnőm csinálta úgy, hogy volt egy egyszerű polgári esküvő, akkor volt 4hós kismama, semmi felhajtás, majd 2 éves babával volt egy nagyobb lagzi. Ez is lehet egy opció.

Minden esetre, sok boldogságot!

2018. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat :)

Én nem pontoztam le senkit, mindenkinek ment a zöld kéz :)

Beszéltem párommal és ha minden jól megy 2020ban lesz a nagy nap, akkor már majdnem két éves lesz a pici, és több két év körüli gyerek is van a családban és úgy vélem akkor már kibírnak egy esküvőt :)

2018. ápr. 15. 16:39
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem mindegy mikor? Nem értem mi köze a gyereknek ehez.

Nekünk az exemmel akkor volt az esküvő mikor a lányunk 6 hónapos volt. Percig nem gondolkoztunk hogy mikor lenne a legalkalmasabb. Ja kistesó is van, 3 évvel utána született.

2018. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Én voltam ilyen esküvőn, a nagymamák "kezelték" a gyereket, az étterem (talán motel is egyben?) pedig biztosított egy szobát, ahol le lehetett tenni aludni.
2018. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kell lehetőleg kettő segítő támogató nagymama (esetleg jól bevált baby sitter) és egy közeli tartalék szoba (pl pelenkázás miatt, vagy ha aludni akar). Ha ezek megvannak elvi akadálya nincs.


Nálunk a tanú kisfia volt ilyen apró baba. A ceremónia alatt nagyszülő vigyázott rá de a lagzin ott volt. arra jobb lelkiekben is felkészülni hogy ez lemondásokkal jár, de nem lehetetlen

2018. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

töröltük, hogy jövő nyáron legyen :)

valószínűleg 2 év múlva lesz megtartva :)

és köszönöm a válaszokat!

2018. ápr. 23. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!