Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megkérhetem a menyasszonyt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérhetem a menyasszonyt, hogy ne olyan színű ruhában legyek, amilyet ő mondott?

Figyelt kérdés
Tuti nem találok olyan színben koszorúslány ruhát , ami tetszik is. 3 szín közül lehet választani. Fazont nem mondott. Szerintem így, hogy nem egységes lesz a koszorúslányok ruhája, nem is annyira fontos a szín sem..Mit gondoltok?
2018. ápr. 27. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Milyen színekről lenne szó?
2018. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Hatalmas pofátlanság. Mondott 3 színt, nem kötötte ki a fazont.. arra a 3 színre épül az egész díszités, a terem, virágok, minden.
2018. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát megkérni megkérheted, de nem illik. Ez egy olyan dolog, amiben a menyasszony dönt, egy rendes koszorúslány meg követi. Ha nem, lehet sima vendégként is menni. Ez nem rólad szól, nem a te napod. És igen, attól még lehet egységes vmi, ha nem pittyre-pöttyre ugyanolyan (ugyanolyan szín meg fazon).
2018. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van három szín, abból azért már lehetne választani, vagy olyan elszállt színek?
2018. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Sosem értettem, hogy miért fontos ez.. Ha azt mondja, hogy pl. bugyikék, még akkor sem fog tudni mindenki pont ugyanolyan árnyalatot találni.

Kérdezd meg, maximum azt mondja, hogy nem. Te meg megmondhatod, hogy akkor köszönöd a lehetőséget, inkább nem leszel koszorúslány.

2018. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha ő fizeti, ő mondja meg, hogy milyenbe legyél. Ha nem tetszik, akkor nem vállalod a koszorúslány szerepet. Nem kötelező. Ha nem fizeti, akkor pedig abba mész amibe akarsz. Ha neki ez nem tetszik, akkor nem leszel a koszorúslánya. Ez ilyen egyszerű. Másrészt megkérdezni meg lehet..Ha ennyire nem ismered, miért leszel a koszorúslánya? És kur.a mindegy, hogy mi mit gondolunk, ha ő nem úgy gondolja.. Eskü nem értem az ilyen kérdéseket.
2018. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Ha te fizeted, akkor huipizöldben is lehetsz csak akkor nem leszel kosz.lány.


Egyébként a fazon szabad, úgyhogy alap! hogy a szín legyen egyforma.

2018. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
“Szerintem így, hogy nem egységes lesz a koszorúslányok ruhája, nem is annyira fontos a szín sem” - pont, hogy akkor a szín a fontos, annyit szeretne a mennyasszony, hogy csak színben vmennyire passzoljatok egymáshoz és/vagy a dekorációhoz. :) Mivel 3 közül is lehet választani, nem hiszem, hogy ez olyan nagy, teljesíthetetlen kérés lenne... nyilván megkérheted, feltételezem ismeritek egymást és jóban vagytok, de ez azért nem az a tipikus “menyasszörny dirigál”-kategória, hogy “lázadni kelljen” miatta... szerintem.
2018. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túl okos ötlet. 3szint is mondott, feltètelezem nem kikötött RGB kóddal. Esetleg ha egy picivel másabb az árnyalat az is belefèr. Így ha mèg fazont sem határozott meg, van millió variációd ès lehetősèged, csak eddig valószínű rossz helyen kerestèl.

(Èn a koszorúslányomnak annyit mondtam, hogy zöld ruhát keressen. A zöld elèg tág, nem mondtam, hogy milyet. Elèg szomorú lennèk ha felhívna, hogy bocsi, nem lètezik zöld ruha ami tetszene neki.)

2018. máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!