Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőig tartsa titokban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőig tartsa titokban a menyasszony ha terhes?

Figyelt kérdés

4 hónapos terhes menyasszony csak az esküvő után jelentse be a családnak meg mindenkinek, hogy kisbabát vár? Hány hónapos korban kezd nagyon láthatóvá válni a terhesség? Mi a véleményed a terhes menyasszonyokról? Az jó vagy rossz?

Az esküvővel kapcsolatos izgalmak árthatnak a magzatnak? A menyasszonyi ruhát mennyivel az esküvő előtt igazítassa magára a kismama?


2010. jún. 14. 22:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
és hogy jön oda a pokemon?
2010. jún. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
ma 05:04-es: ez egy idióta, aki MINDEN kérdéshez beirja ezt a hülye versikét - ebböl is látszik, hogy az IQ-ja közelit a napi átlaghömérséklethez. Remélhetöleg hamar kizárják.
2010. jún. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A szűk családnak nyugottan mondja el, a többieknek, meg csak ha rákérdeznek. Ruhaigazítás csak esküvő előtt pár nappal-főleg, ha szalonból van a ruha. A terhesség mindenkin más időpontban kezd külső szemlélőnek láthatóvá válni. Rólam 3 hónaposan üvöltött. Mi a véleményem? Jó, hogy a baba házasságba fog érkezni, bár a mai világban sok embernek ez már semmit sem jelent. Ők is ugyan olyan gyönyörű menyasszonyok, sőtt. Sugárzik róluk egy plusz, megfoghatatlan erejű boldogság. Nagyon boldog életet kívánok, és sok egészséget a picurnak!
2010. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hűű, nekem mindig is az volt az álmom, hogy éppen az esküvőm reggelén tudom meg, hogy terhes vagyok, és este az esküvő után, a lagzi elején, mikor már megkezdődne a vacsora, felállok, és mindenki nagy örömére és meglepetésére bejelentem, hogy még babát is várok.

Gondolj csak bele...ennél gyönyörűbb esküvőt el se lehetne képzelni :D:D

Sok boldogságot!!!

2010. jún. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
én 5 hónapos terhes voltam mikor férjhez mentem, és eléggé látszott
2010. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én elmondanám, mert egy lagziban nehéz elérni, hogy ne itassák a menyasszonyt egyáltalán. Ha meg nem koccintasz, az ok nélkül sértőnek tűnhet.
2010. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezért kell ráadás meglepiként az ivós rész előtt megmondani, és utána már senki se fogja itatni, és mindenki boldog is lesz a dupla örömtől :)
2010. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!