Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyedülálló barátnőmnek illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló barátnőmnek illik felajánlanin, hogy hozzon magával valakit?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm, aki jön az esküvőnkre. Viszont nem tudom, mennyire fogja kellemetlenül érezni magát, mert ő egyik ottlévő társasághoz sem kapcsolódik, azon kívül, hogy a szüleimet látta már egyszer-kétszer, meg tesómat, meg évekkel ezelőtt. De ezen kívül csak engem és a páromat ismeri, és nincsen párja sem, akit el tudnánk hívni.

Ilyen helyzetben illik neki felajánlani, hogy hozzon magával nyugodtan valakit? Alapból nem rajongok a gondolatért, hogy egy idegen ember legyen ott az esküvőn (nincsenek közös ismerőseink, így csak idegent tudna hozni), meg viszonylag kis létszámú esküvő lesz (kb 50 fő), és nem hívtunk meg pár elég jó barátot a létszám miatt, ezért kicsit furán venné ki magát, ha "helyettük" jönne egy idegen.

Viszont azt sem szeretném, hogy a barátnőm ne érezze jól magát, nem szeretném, hogy egyedül töltse az egész lagzit.

Amúgy talpraesett lány, feltalálja magát, biztos tud majd beszélgetni (vele egykorú barátaink között ültetnénk le), de azért nem is az a típus, aki bárkivel puszipajtas tud lenni 5 másodperc alatt.


Mit gondoltok erről, voltatok hasonló helyzetben?


2018. máj. 23. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem "illik", de én emberségből megtenném, mert magamból indulok ki, és tudom, milyen szar idegenek közt. Esküvőre meg könyvet sem lehet vinni. :)
2018. máj. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Biztos nem olyan valakit vinne aki be rug aztan ugy viselkedik mint egy lotyo.. de ha meg is olyant vinne akkor legalabb egy ket ferfinak megoldva a gondja.
2018. máj. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Kis létszámú esküvőn nem ajánlanám fel, egyrészt kellő konfliktusra ad okot, hiszen, mint írtad, sokakat nem hívtatok, aki várta volna... Másrészt meg nem tűnik el a tömegben egy idegen.

Viszont pontosan a kis létszámú esküvő miatt menyasszonyként szakíts időt arra, hogy a vendégekkel tölts időt, így a barátnőd sem lesz magányos, ha érzi, hogy figyelsz rá (is).


Voltam kisebb és nagyobb esküvőn is, a kisebben pont ez volt a jó, hogy a pár nem csak az örömszülőkkel privát gubbasztott a főasztalnál, hanem odamentek mindenkihez, még aki nem volt olyan beszélgetős, ahhoz is volt egy-két jó szavuk, a menyasszony táncolt a barátnőivel is, stb.

2018. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ilyen "kötelezettség", de azt gondolom, hogy nem rossz ötlet felajánlani.
2018. máj. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Nehéz kérdés. Én voltam egyedülállóként barátnőm esküvőjén, ahol senkit nem ismertem, csak az ifjú párt. Jesszus de rossz volt. Megfogadtam, hogy soha az életben nem megyek egyedül esküvőre. Próbáltam barátkozni, mindenki kedves volt, de látszott, hogy összeszokott csapatok vannak, és nem igénylik a társaságom. Ráadásul le sem tudtamm lépni előbb, mert másik városban volt és elvileg ottalvós volt (gyakorlatilag besokalltam hajnalban, és az első busszal hazamentem).

De persze mindenki más, és az egy nagy esküvő volt, a barátnőmet nem zavarta volna ha hozok valakit, úgy is szólt a meghívó, hogy meghívnak engem és a kísérőmet. Szóval te ismered a barátnődet és a násznép többi tagját. Ha nem akarsz idegent a szűkkörű esküvődön, az is teljesen érthető. Ez a ti napotok, nem lehet mindenkinek megfelelni (nem is kell)

2018. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy én eddig csak olyan esküvőn voltam, ahol nem volt gond, ha a plusz egy fő csak egy haver, nem kellett szexuális kapcsolatban lenni a kísérőmmel.
2018. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Azt esetleg nem lehet hogy az esküvőtök előtt tartotok pár közeli baráttal (akik mennek az esküvőre) valami kis összejövetelt, semmi komolyat, akár csak egy sörözést vagy hasonlót ahova ezt a lányt is elhívjátok és ott akkor lenne alkalma kötetlenebbül megismerkedni a többi néhány baráttal?

És akkor az esküvőn meg azért már némileg ismerne pár embert.

2018. máj. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Utolsó, ez tök jó ötlet, csak sajnos barátnőm messzebb lakik, 350 km-re innen, és nem szokott errefelé járni, nem köti ide semmi rajtam kívül, csak az esküvőre jön majd. Ezért is nincs közös társaságunk, őt még általános suliból és gimi elejéről ismerem, csak az én családom 16 éves koromban az ország másik felébe költözött. A barátnőmmel azonban szorosan tartjuk a kapcsolatot azóta is, de általában én megyek az ő városába, mert a rokonaink még ott élnek.

2018. máj. 23. 19:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lánybúcsúd nem lesz? Az is remek alkalom a beilleszkedésre, ha oda el tud jönni.
2018. máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én is a lánybúcsút akartam ajánlani ismerkedésnek:)


egy egyedülálló barátnőmet meghívta egy barátnője a lagzijába, de igazából kb. ugyanaz a helyzet, mint a te barátnőddel... senkit nem ismer onnan. így ő inkább el sem megy. nem tudom mekkora lagzi lesz, de neki nem ajánlották fel hogy vihet magával vkit.

2018. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!