Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Help! Mit vegyünk nekik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Mit vegyünk nekik?

Figyelt kérdés

Augusztusban esküvőre (és a lagzira is)vagyunk hivatalosak. A pár aki összeházasodik elég módos,hogy úgy mondjam,szóval puccos lagzi,puccos kaja meg minden... A párommal megyünk ketten,de nem tudjuk,hogy mit vegyünk nekik nászajándék gyanánt...

Mert nekik aztán tényleg mindenük megvan már most,mert 2 éve saját házban laknak,tehát minden háztartási eszköz meg ilyesmi.És az enne a kérdésem,hogy szerintetek mit lehet venni egy ilyen párnak?Aminek örülnének is,nem csak a pincébe vinnék le.Nekem lövésem sincs,hogy mit kéne vennünk nekik.....tehát várom az ötleteket=)Légyszi írjon mindenki akinek valami eszébe jut!!!! Köszi előre is


2010. jún. 15. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez valóban nehéz,de ez szerintem attól is függ,h rokon vagy barát.Mert ha rokon,akkor lehet kritikus és mind1,hogy mit veszel neki akkor sem jó,bármennyibe is került.Én barátnak valami személyeset adnék.Mondjuk,ha sokat vagytok együtt gondolom vannak közös képek.És abból összeállítanék DM-be egy fotós könyvet idézetekket.Meg vennék valami tárgyat is.Pl. váza v nem tom
2010. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fotókönyv nem rossz ötlet.

Nálunk nem volt sok tárgyi ajándék, inkább pénz, de amit nagyon díjaztunk, az egy egyéjszakás wellneshotel-utalvány, és egy sajátkezűleg készített ajándék egy keramikus csajtól.

Valami népi iparművészeti dolog is jó ilyenkor szerintem, almasütője pl. nem nagyon van senkinek.

Ha terveznek gyereket, akkor lehet arra is számítani esetleg (gyerekhinta beltérre, egy ismerősömék azt kaptak.)

Igényesebb virág-vagy ajándékboltokban lehet venni rusztikusabb faliórát, fadobozt, rendkívül szépek és ízlésesek tudnak lenni. Vagy fali gyertyatartó, függőágy, próbálj szétnézni indiai vagy keleti boltokban, vannak szerencsehozó szobrocskák, ilyesmik.

Ha viszonylag mindenük megvan, talán díjazzák az olyasmit (ízlésfüggő..) mint a virágzó tea (ahol egy gumószerű valamit kell beledobni az üvegkancsóba, ahol "kinyílik" a forró víz hatására és úgy engedi ki magából az aromát.

Nézd meg: www.viragzotea.hu

Vagy a névre szóló pólókat esetleg, nagyon sok jó weboldal van, az egyiken még saját magad is tervezhetsz pólót (már sajnos nem emlékszem melyik volt ..népszerű a Game Over felirat...) illetve én karácsonyra kértem az egyik webáruháztól speciális pólót: Gigi D'Agustino Blabla c. klipjéből megjelöltem egy másodpercet, hogy azt a jelenetet kérném fekete háttérrel. Megcsinálták, a férjem odavan érte:) Talán a pólómánia volt, nem emlékszem..

Mikor az esküvőnkre készültünk, én írtam a férjem kedvenc zenekarának (Kiscsillag) hogy küldjenek dedikált gratulációt, és küldtek!! Rettenetesen aranyosak voltak, szerintem ezt bármelyik magyar együttes megcsinálja, ha a honlapjukra írtok nekik, valamelyik menedzser vagy szervező elintézi. (Ha van kedvenc együttesük, ez életre szóló ajándék, pedig csak egy papírlap, mi szórólapra kaptuk az aláírásokat.)

Remélem tudtam segíteni.

2010. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon tetszene,és "megkoronázhatná" a nagy napot:

[link]


persze nem csak ez a két darab,hanem ami pénzt rájuk szántok,abból mindből ilyet vegyetek,nagyon szép látványt nyújt :)

Én nagyon örülnék,ha kapnánk ilyet nászajándékba!Jövő hónapban házasodunk

2010. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem a legjobb barát-barátnő, akkor szerintem simán pénz, de ötletesen csomagolva. (lufi, virágcsokor)
2010. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj köszi az ötleteke,mindegyik szuper jó=) Amúgy igen,eléggé közeli barátaink,habár a vőlegény jóval idősebb nálunk=) Szóval köszi a rengeteg ötletet. A fotókönyv kifejezetten tetszik,mellé az a szivecskés hőlégballonos dolog,amit a 3.válaszoló írt=)
2010. jún. 15. 14:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezeket én is megfogadom (:
2010. jún. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!